Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 31.3.2015

Jarní slevy v Auto Palace

S příchodem jara přichází Auto Palace Group s několika zajímavými promo akcemi. Zákazníci
v rámci aktuální nabídky mohou například získat nové vozy Opel Corsa nebo Mazda 2 za fantastické zaváděcí ceny nebo slevu na užitkové vozy značky Ford s výraznou slevou až 250 000 korun.

S příchodem jara přichází Auto Palace Group s několika zajímavými promo akcemi. Zákazníci v rámci aktuální nabídky mohou například získat nové vozy Opel Corsa nebo Mazda 2 za fantastické zaváděcí ceny nebo slevu na užitkové vozy značky Ford s výraznou slevou až 250 000 korun. Majitelé nových vozů, které se letos staly finalisty tuzemské ankety Auto roku, mohou naopak získat 10% slevu na servis a náhradní díly. A akcí je v Auto Palace ještě více!

S promo akcemi se v Auto Palace po oficiálním příchodem jara a přechodem na letní čas roztrhl doslova pytel. Jeden z největších dealerů automobilů v ČR spustil nedávno prodeje nového Opelu Corsa za fantastických 219 900 Kč a nové ŠKODA Fabia Combi za neuvěřitelných 262 900 Kč. Novou Mazdu 2 naopak nabízí zájemcům, kteří se v Auto Palace Spořilov zaregistrují prostřednictvím elektronického formuláře na webových stránkách, nebo přímo na showroomu, k vyzkoušení na 24 hodin zdarma. Společnost ale nezapomíná ani na nadšence vozů VOLVO, kteří ušetří při nákupu nového automobilu z limitované edice VOLVO VOLCANO až 20 % a navíc dostanou jako bonus střešní box Thule, střešní nosič VOLVO, sadu pneu a wellness balíček do pražského Volcano Complex v hodnotě 12 000 Kč. Auto Palace na nové vozy z edice VOLVO VOLCANO nabízí rovněž prodlouženou záruku 1 roku navíc, podobně jako na vozy Mitsubishi, kde dealer stávající 5-ti letou záruku danou importérem prodloužil jako jediný v ČR až na 7 let, a to zdarma.

Protože v nabídce Auto Palace naleznou zákazníci rovnou 3 finalisty letošní ankety Auto roku, společnost pro ně nabízí mimořádnou slevu 10% na sevis a náhradní díly platnou do 17. dubna 2015. Konkrétně se jedná o servis a náhradní díly na Mazdu 3, Ford Mondeo nebo samotného vítěze ankety, novou ŠKODA Fabii. 

Rovněž zájemci o užitkové vozy nepřijdou v Auto Palace zkrátka. Mohou si zde vybrat nový Ford Transit, Transit Connect, Custom nebo Courier s výraznými slevami dosahujícími až 250 000 korun. Ford Transit Centrum a Centrum užitkových vozů v Průhonicích nabízí aktuálně výměnu oleje za 1 490 Kč, oproti běžné ceně 3 500 Kč, a prohlídku vozu a mytí zcela zdarma.

„Velice nás těší, že máme ve svém portfoliu vozy, které se letos staly šampiony ankety Auto roku v ČR a první novinky letošního roku – Opel Corsa a Mazdu 2,“ řekl Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace Group. „Ještě větší radost nám pak dělá, když můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě něco navíc, ať jde o přímou slevu při nákupu nového vozu nebo bonus ve formě příslušenství zdarma. V Auto Palace si každý zájemce přijde na své a náš tým profesionálních prodejců rád každému poradí jaký typ, výbavu či motorizaci si nejlépe pro své účely vybrat,“ dodal Ralph Howie.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »