Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 3.7.2018

MARTIN PROKOP V ROLI ZKUŠEBNÍHO JEZDCE PORTÁLU SUVCENTRUM.CZ SKUPINY AUTO PALACE

- Zkušený automobilový závodník Martin Prokop testuje vozy SUV z portfolia skupiny Auto Palace
- Videorecenze představují nejvíce ucelenou nabídku vozů segmentu SUV na českém trhu
- Webový portál SUV centrum nabízí na svých stránkách přes 220 nových SUV vozů

Skupina Auto Palace se dohodla na spolupráci s předním automobilovým závodníkem Martinem Prokopem v oblasti videorecenzí pro webový portál SUVcentrum.cz

Martin Prokop patří k jezdcecké špičce světového motorsportu. Po velmi úspěšných letech v automobilových soutěžích, kde se donedávna pohyboval v desítce nejlepších jezdců šampionátu World Rally Championship, se v minulých letech přesunul do světa vytrvalostních soutěží a především do legendární soutěže Dakar, která se začátkem každého rokem koná v Jižní Americe. V současnosti se s velkým úspěchem účastní Světového poháru v Cross Country s upraveným speciálem Ford Raptor.     

Skupina Auto Palace se dohodla s Martinem Prokopem na spolupráci v oblasti tvorby seriálu videorecenzí na modely segment SUV, které spadají do jejího portfolia. Tyto videorecenze budou následně postupně zveřejňovány na specializovaném webovém portálu skupiny Auto Palace s názvem SUVcetrum.cz. Tento portal je komplexně zaměřen na vozy segmentu SUV a nabízí nejširší modelovou nabídku těchto nových vozů v České repulice. Samozřejmostí v obsahu tohoto webu je také nabídka profinancování nového vozu a servisní služby. Zárověň zde mohou zájemci získat širokou nabídku na ojeté vozy této automobilové kategorie. 
    

„Jsme velmi rádi rádi, že došlo k dohodě s Martinem Prokopem, protože ho vnímáme jako velmi zkušeného soutěžního jezdce a jeho posouzení jednotlivých vozů bude určitě velkým přinosem pro uživatele našeho webového portálu SUVcentrum.cz. V současnosti máme přiopraven první díl těchto video recenzí a další budou následovat. V České republice každoročně výrazně stoupá zájem vozy pro aktivní odpočinek, což je právě segment SUV. Z tohoto pohledu se nám jeví propojení nejširší nabídky SUV modelů s videorecenzemi soutěžního jezdce světového formátu na jednom místě jako ideální,” vysvětluje Stanislav Perkner, marketingový manažer Auto Palace Group.  

„S potěšením jsem zahájil spolupráci s Auto Palace na videoseriálu recenzí ´Světem SUV s Martinem Prokopem´. Rád si vyzkouším všechna SUV vozidla z portfolia značek prodávaných skupinou Auto Palace a podělím se s veřejností o své zkušenosti v novém videoseriálu,“ říká Martin Prokop, sedmý nejlepší jezdec letošního ročníku legendární soutěže DAKAR v kategorii automobilů.

První videorecenzi na vůz VOLVO XC60 naleznete na: www.suvcentrum.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »