Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 29.6.2018

NOVÝM FINANČNÍM ŘEDITELEM SKUPINY AUTOBINCK PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU SE STAL PETER BROSTER

S účinností od 27. června 2018 zastává nově pozici Finančního ředitele skupiny AutoBinck pro Českou a Slovenskou republiku Peter Broster.

Peter Broster (52 let) získal ve svém dosavadím profesním životě cenné zkušenosti v oblasti řízení finančního controlingu během svého působení v několika významných nadnárodních společnostech. 

V letech 1996 až 2002 pracoval Peter Broster v oblasti řízení finančních operací v poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, a to střídavě v pražské a londýnské pobočce této společnosti. Následně získal cenné mnohaleté odborné zkušenosti v pozici finčního ředitele ve společnostech GTS Czech s.r.o. a Dell Czech Republic. Od roku 2015 až do současnosti pracoval v pozici Group CFO společnosti AAA Auto International a.s., předního prodejce ojetých vozů, kde byl kromě řízení finančních aktivit celé skupiny odpovědný rovněž za rozvoj v oblasti IT operací.  

„Novou pozici finančního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku ve skupině AutoBinck vnímám jako velkou profesní výzvu. V oblasti automotive se pohybuji poměrně dlouhou dobu, a proto vím, že skupina AutoBinck patří mezi ekonomicky silné nadnárodní společnosti v oblasti distribuce a prodeje automobilů po celé Evropě. Vnímám ji také jako společnost s bohatou historií a tradicí, vysokým stupněm profesionality v jejím podnikání na trhu a také s obrovským obchodním potenciálem. A právě v oblasti finančního řízení bych chtěl svými zkušenostmi přispět k dalšímu rozvoji této společnosti, především pak v posilování kvality celého finančního týmu s cílem poskytování relevantních informací k následným správným strategickým rozhodnutím celé skupiny na všech úrovních,“ uvedl Peter Broster, nový finanční ředitel AutoBinck.             


Peter Broster je britské národnosti, vystudoval na Univerzitě v Souhamptonu a od roku 1993 je členem Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ACA). Je ženatý a dlouhodobě žije v České republice.  

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »