Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 2.4.2018

Škodovka jede na vlně úspěchu

Automobilka ŠKODA AUTO zažívá skvělé období. Daří se jí v mnoha oblastech, od technologického vývoje, přes širokou produktovou nabídku až k aktuálním vavřínům na poli motorsportu. Jak reaguje veřejnost na tento „koktejl úspěchu“ a proč lidé aktuálně volí k provozu vozidla formu operativního leasingu jsme se zeptali Tomáše Jungra, vedoucího prodeje vozů ŠKODA v Auto Palace Spořilov.

V současné době je velmi atraktivní formou využívání vozidla na operativní leasing. Co nového v této oblasti představujete? 
Provozování vozidla na operativní leasing je v současnosti skutečně na velkém vzestupu. Ve stále větší míře využívá tento finanční produkt také obyčejný zákazník, nikoliv jen firemní klientela. Velkou předností operativního leasingu je skutečnost, že k provozování vozu vám stačí pouze platba předem dohodnutých měsíčních splátek bez velké počáteční investice. Pronajmout si tak můžete třeba model FABIA již od ceny něco málo nad tři tisíce korun nebo RAPID od přibližně tři tisíce osm set korun. V tuto chvíli máme u nás v Auto Palace Spořilov připraveno více než 400 kalkulací operativního leasingu ŠKODA bez starostí na webové stránce skoda.autopalace.cz. Zákazník si tak může vybrat vůz dle svých představ, včetně ročního nájezdu kilometrů a doby pronájmu. Hned se také dozví, na jak velkou finanční splátku ho naspecifikovaný vůz vyjde.

Jaký přínos pro zákazníka má tento nový projekt? 
Jak jsem již zmínil, na pořízení nového vozu nepotřebujete vysokou vstupní investici,, kdy součástí fixní měsíční splátky je silniční daň a poplatek za rádio. Ve všem dalším máte možnost volby, zvolit si můžete model, nájezd, výbavu, dobu pronájmu, zda chcete servis nebo ne,, kdy vám pak odpadá platba garančních prohlídek,  běžného servisu nebo přezouvání pneumatik. Mnozí klienti navíc po skončení smlouvy žádají o přednostní odkoupení užívaného vozidla. Pokud o to nemají zájem, neřeší ani jeho následný odprodej, to je povinností leasingové společnosti. Firmy navíc spatřují benefit „operáku“ v podobě daňově uznatelné položky, což umožňuje efektivní správu vozového parku. 

Proč je operativní leasing tak oblíbený?
Já v tom vidím i tak trochu prozaické důvody, jako například možnost střídat různé značky, velikosti a typy vozů v horizontu několika let. Vezmete-li v úvahu měnící se situaci například u rodiny ve věku či počtu dětí, je operativní leasing nesmírně flexibilní pomocník v zajištění rodinné mobility. Mluvím teď z vlastní zkušenosti, protože to byl před lety i můj osobní případ.  Když to řeknu trochu nadneseně, jedinou vaší starostí bude vybrat si ten správný vůz a pak už jen nezapomínat pravidelně tankovat palivo. 

Jste připraveni na aktuální zájem zákazníků o koupi vozů značky ŠKODA? 
Rozhodně jsme. Jednak máme připravený katalog více než 400 vzorových příkladů vozů na webu skoda.autopalace.cz, a dále disponujeme aktuálně více než 120 skladovými vozy, ze kterých si mohou zákazníci přímo vybírat.

Model KAROQ získal titul Auto roku 2018 a na Ženevském autosalonu zaujala modernizace modelu FABIA. Projevilo se to již v zájmu veřejnosti? 
Jednoznačně ano, reakce veřejnosti je po takových autosalonech téměř okamžitá, protože výrazně vzroste publicita o automobilových novinkách ve všech médiích. ŠKODA KAROQ, coby čerstvé Auto roku 2018 v ČR, je proto od zahájení prodeje velice oblíbeným modelem v očích kupujících. Vůz nabízí nejmodernější prvky výbavy, a protože je to škodovka, disponuje již tradičně překvapivým vnitřním prostorem či velikostí zavazadlového prostoru, a to i přes své celkové kompaktní rozměry. Na vůz ŠKODA FABIA, která prošla modernizací, se velice těším osobně i já. Jde o velice oblíbený model, který dostal například LED světlomety, hlídání mrtvého úhlu a další užitečné systémy. Určitě doporučuji všem případným zákazníkům přijít se k nám na Spořilov na vůz podívat, vyzkoušet si ho a ideálně také koupit nebo pronajmout díky konceptu ŠKODA bez starostí. Prodej modernizovaného modelu FABIA startuje na přelomu měsíců července a srpna.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »