Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.
Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 9.9.2020

SKUPINA AUTO PALACE POSILUJE PERSONÁLNĚ VEDENÍ OBLASTI OJETÝCH VOZŮ

Novým manažerem divize Auto Palace – ojeté vozy byl jmenován Pavel Pajurek, který má více než 15leté zkušenosti z různých pozic v oblasti obchodu s automobily.

Dealerská skupina Auto Palace posiluje ve vztahu ke svým současným i budoucím investičním aktivitám také v personální oblasti. V souvislosti s významným rozvojem obchodování s ojetými vozy jmenovala do funkce manažera pro tuto oblast pana Pavla Pajurka.

Současná složitá situace na trhu s prodejem nových automobilů klade mnohem větší nároky na trh s ojetými vozy, což potvrzuje stále rostoucí zájem veřejnosti o tento segment. Skupina Auto Palace má v této oblasti bohaté odborné zkušenosti skrze svoji značku AutoPoint, která se etablovala na českém trhu koncem roku 1999. Automobilový trh však nyní přináší další možnosti a příležitosti k posílení celkové pozice skupiny Auto Palace v obchodování s ojetinami.

Pavel Pajurek spojil svojí dosavadní profesní kariéru výhradně s obchodními aktivitami v oblasti ojetých vozů. V rámci svého více než 15letého působení u mezinárodního provozovatele autocenter AAA Auto zastával u této společnosti několik významných manažerských pozic s řízením početných pracovních týmů. Za uvedenou dobu získal cenné zkušenosti nejen z českého trhu s ojetými vozy, ale vzhledem k několikaletému angažmá v zahraničí i na pěti evropských trzích a také v Rusku.

„Jsem velmi rád, že mohu získané znalosti využít v rámci významné pozice v dealerské skupině Auto Palace. Trh s ojetými vozy prochází nyní významnou proměnou, a to vyžaduje některé změny v dosavadních zvyklostech a s tím spojených pracovních postupech. Mám na mysli především centralizaci nákupní strategie tedy zdrojování aut, jejich cenotvorbu, ale i více efektivní propojení s marketingovými aktivitami této dealerské skupiny. Je to pro mě velká profesní výzva,“ řekl ve své nové funkci Pavel Pajurek.

„V osobě Pavla Pajurka získává Auto Palace Group velmi zkušeného manažera pro řízení našich aktivit na trhu s ojetými vozy v České republice i na Slovensku. Jeho hlavním úkolem bude prohloubení spolupráce mezi našimi jednotlivými středisky a maximální využití jejich potenciálu. Jsem přesvědčen, že jeho odborné znalosti nám pomohou rychle a efektivně reagovat na současné dění na trhu s ojetinami,” řekl Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Pavel Pajurek (36 let) je ženatý, vystudoval SPŠE v oboru elektrotechnika a mezi jeho mimopracovní aktivity patří cyklistika, lyžování, motorsport a vaření.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »