Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 15.2.2021

SKUPINA AUTO PALACE PŘEDSTAVILA NOVÝ MARKETINGOVÝ TÝM

Nedávné rozšíření portfolia reprezentovaných automobilových značek, prodejních a servisních center i odborného personálu významné dealerské skupiny Auto Palace provází nyní také představení nového marketingového týmu. V rámci této změny byla do nové funkce Group Marketing Manager CZ & SK jmenována Nela Bartošová. Ke stejnému dni byla dále na pozici Marketingové specialistky představena Michaela Škrdlantová.

Skupina Auto Palace oznámila k 1. únoru 2021 změny v organizační struktuře, které reflektují aktuální posilování jejích obchodních aktivit na českém automobilovém trhu. V nedávné době otevřela další tři nová prodejní a servisní centra, a to dvě v Praze a jedno v Karlových Varech. Tento rozvoj obchodních aktivit nyní doprovází také důležité změny v personální oblasti, konkrétně v oddělení marketingu.

Do stávající pozice Group Marketing Manager CZ&SK s přímou odpovědností generálnímu řediteli byla jmenována Nela Bartošová, která má s oblastí marketingu více než 15leté zkušenosti na domácím i zahraničním trhu. Do skupiny Auto Palace přišla Nela Bartošová z dlouholetého působení ve farmaceutickém průmyslu. Během své dosavadní profesní kariéry však získala zkušenosti také v oboru automotive. „Pro mě je vždy nová zkušenost tím nejlepším učitelem. Na práci s týmem svých kolegů ve skupině Auto Palace se hodně těším i proto, že se tak trochu vracím do atraktivního automobilového odvětví. Aktuální proměnu této silné skupiny na trhu musí provázet kvalitní marketingová strategie, a to je pro mě skutečně velká výzva,“ řekla ke svému uvedení Nela Bartošová.

V oddělení marketingu dochází také k dalšímu personálnímu posílení. Do funkce marketingové specialistky skupiny Auto Palace byla nově jmenována Michaela Škrdlantová, která na této pozici využije své bohaté marketingové zkušenosti z prostředí automotive, mimo jiné i z dosavadního několikaletého působení u významného autorizovaného dealera předních automobilových značek na českém trhu. „Posledních několik let své profesní kariéry jsem pracovala se svým týmem v oblasti dealerského marketingu především ve vztahu k importérským organizacím, a tak velmi ráda předám své zkušenosti v rámci svého nového pracovního působení ve skupině Auto Palace,“ zmínila ke své nové pozici Michaela Škrdlantová.

Dealerská skupina Auto Palace oznámila toto personální posílení své organizační struktury v době, kdy s významným rozvojem svých obchodních aktivit plánuje další posílení celkového vnímání značky Auto Palace na českém trhu. „Výběru nejvhodnějších kandidátů na obě zmíněné marketingové pozice jsme věnovali velkou pozornost a úsilí. Jsme si plně vědomi toho, že kvalitní marketing bude právě v této době sehrávat zásadní roli na českém automobilovém trhu. Proto jsem rád, že jsme do našeho pracovního týmu získali tak profesně zkušené kolegyně,“ vyjádřil své přesvědčení Karel Klouda, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »