Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 10.5.2021

SKUPINA AUTO PALACE ZAPOČALA SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ CBRE GLOBAL WORKPLACE SOLUTIONS V OBLASTI FLEETU

Automobilová skupina Auto Palace pokračuje v úspěšném rozvoji na poli fleetových obchodů, neboť se stala novým partnerem v řešení firemní mobility pro společnost CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. Této realitní a investiční společnosti byla předána k užívání první část flotily vozů Ford Transit Connect.

Skupina Auto Palace tak otevírá dlouhodobou spolupráci s českým zastoupením americké společnosti CBRE Group, Inc., která je s vice než stoletou tradicí na trhu největším poskytovatelem služeb v oblasti komerčních nemovitostí na světě.

Vzájemná spolupráce se aktuálně vztahuje na odběr užitkových vozů značky Ford v modelové řadě Transit Connect. Pro své potřeby zvolila společnost CBRE Global Workplace Solutions vozy s karosérií Van a prodlouženým rozvorem L2 ve výbavě Trend se vznětovým motorem 1,5 EcoBlue. Tato pohonná jednotka disponuje výkonem 100k / 74kW. Užitkový vůz nabízející nákladový prostor o objemu 3,63 m3 dosahuje v kombinovaném režimu příznivé spotřeby paliva 4,6l /100 km, což přináší do firemní flotily celkově nižší provozní náklady.

Rozvíjející se spolupráce se společností CBRE Global Workplace Solutions je dalším úspěšným krokem skupiny Auto Palace ve fleetové strategii, která se opírá o loňské významné investice skupiny v České republice. Ty směřovaly především k rozšíření obchodních aktivit a posílení portfolia zastupovaných automobilových značek s cílem využít tento potenciál v poskytování mobility právě firemním zákazníkům.

„Jsem velmi potěšen skutečností, že tak významná společnost na světovém realitním trhu, jakou je skupina CBRE, si v České republice pro zajištění kompletních mobilních služeb vybrala právě skupinu Auto Palace. Naší snahou je dlouhodobě posilovat obchodní vztahy s firemní klientelou. Umožňuje nám to nejen současná nabídka skutečně širokého portfolia vozů, ale stejně tak i naše kvalitní a profesionální služby spojené s údržbou a provozem firemního automobilového parku. Chtěl bych vyjádřit přesvědčení, že tato spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat k oboustranné spokojenosti. Přeji společnosti CBRE Global Workplace Solutions mnoho šťastných kilometrů u námi dodané flotily nových užitkových vozů Ford,“ řekl Karel Klouda, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Financování vozů je realizováno ve spolupráci se společností Arval, významným poskytovatelem leasingových služeb na českém trhu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »