Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 10.10.2017

Tomáš Vaněk je novým PR manažerem dealerské skupiny Auto Palace

Od října letošního roku zastává nově pozici PR manažera dealerské skupiny Auto Palace Tomáš Vaněk, který tak nahrazuje na této pozici Danu Bratánkovou. V této funkci bude Tomáš Vaněk zodpovídat za činnosti v oblasti Public Relations související s obchodními aktivitami dealerské skupiny Auto Palace spadající do nizozemské skupiny AutoBinck.

V této funkci bude Tomáš Vaněk zodpovídat za činnosti v oblasti Public Relations související s obchodními aktivitami dealerské skupiny Auto Palace spadající do nizozemské skupiny AutoBinck. “V osobě Tomáše Vaňka získáváme na pozici PR manažera zkušeného odborníka, který se v komunikaci s veřejností v automobilové branži pohybuje téměř dvě desítky let a má bohaté zkušenosti s touto činností také z prostředí významné zahraniční automobilky. Naše společnost úspěšně upevňuje svoji pozici na českém i slovenském trhu a tomu odpovídá i naše strategie v personální oblasti pro styk s veřejností a médii,” říká Stanislav Perkner, marketingový ředitel skupiny Auto Palace.

"Jsem nesmírně rád, že vedle úspěšně se rozvíjejících vlastních aktivit v PR mohu být rovněž součástí komunikačního týmu skupiny Auto Palace. Je to profesní výzva, kterou jsem se rozhodl přijmout a předat své dosud získané zkušenosti v Public Relations velmi významné společnosti na automobilovém trhu,” řekl nový PR manažer Tomáš Vaněk.
Ten začal svoji profesní kariéru po studiu v oboru automobilové výroby ve společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi, krátce působil také v automobilce Saab ve švédském Trollhättanu, ale nejdelší část své profesní kariéry pracoval na pozici PR manažera ve společnosti Toyota Motor Czech. V současnosti řídí rovněž vlastní společnost VIZUS Communication.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »