Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 31.7.2020

VOLVO V PRAZE NA NOVÉ ADRESE

Od srpna 2020 nás najdete v Poděbradské ulici ve zbrusu novém autorizovaném prodejním a servisním centru.

Významným milníkem ve spolupráci skupiny Auto Palace se švédskou automobilovou značkou Volvo je dokončení zcela nového autorizovaného prodejního a servisního centra v pražských Vysočanech. 

Moderní komplexní prostor pro prodej nových i ojetých vozů a servisního zázemí splňuje aktuální požadované standardy Volvo Retail Experience. Celý projekt, vznikl v rekordně krátké době a předpokládá otevření moderního showroomu pro šest nových vozů a současně je zde počítáno také s prodejní plochou pro více než dvě desítky ojetých vozů nabízených v programu Volvo Selekt, včetně odpovídajícího technického zázemí.

Servisní část nového centra v konceptu Volvo Personal Service bude osazena nejmodernější technologií. Příkladem je celkem devět do podlahy zapuštěných pístových zvedáků pro servisní stání, diagnostika motoru a také supermoderní technologie pro mytí vozů. „Hlavním důvodem k této investici bylo naplnění naší vize samostatného a samozřejmě plochou většího dealerství pro značku Volvo v této lokalitě Prahy, které poskytne našim zákazníkům vyšší úroveň komfortu v oblasti prodeje i servisu vozů. V souladu se strategií automobilky Volvo Cars v oblasti rozvoje elektromobility je v budoucím plánu rovněž umístění minimálně sedmi dobíjecích stanic pro vozy s elektrickým pohonem. 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »