O Auto Palace Group Vše co potřebujete vědět

 

Auto Palace Group

Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Skupina v současnosti působí v 8 zemích Evropy – v Nizozemsku, České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a Belgii. V roce 2018 dosáhla skupina AutoBinck obratu 1 mld. EUR a je rozdělena do 3 divizí: 1) Retail a distribuce vozidel (m.j. skupina Auto Palace), 2) Leasing a financování (Business Lease) a 3) Smart mobility.

V rámci ČR a Slovenska je jednou z největších skupin zabývajících se maloobchodním prodejem s ročním prodejem více než 10 000 vozů a zároveň jedním z největších nizozemských investorů v ČR. Hodnota investic za dobu působení v ČR činí na 1,7 mld. Kč.

Jsme autorizovaný prodejce nových vozidel


Od roku 1991 na českém a slovenském trhu

Skupina Auto Palace zahájila svou činnost v ČR v roce 1991 jako importér a prodejce automobilů značky Mazda a dnes patří mezi tři nejvýznamnější automobilové dealery na trhu. Za dobu působení na českém a slovenském trhu prodala skupina téměř 170 tisíc vozů a je jedničkou v prodejích značek Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, BMW a Mini. Jen v roce 2018 prodala společnost v ČR celkem 12 576 nových a ojetých automobilů. Dealerská síť s celkovým obratem 5,8 mld. Kč v roce 2018 zároveň upevnila svoji pozici druhého největšího dealera automobilů v ČR.

Auto Palace Brno
Auto Palace Butovice
Auto Palace Karlovy Vary
Auto Palace Praha Letiště
Auto Palace Spořilov
Auto Palace Vysočany
 
Auto Palace Panónska
Auto Palace Vajnorská

Proč si vybrat Auto Palace

Společnost Auto Palace má silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody pro firmy v počtu jednotek až stovek vozů. Auto Palace nabízí širokou škálu služeb na každé pobočce. Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin (AutoPoint), prodej a nákup luxusních vozů (AutoPoint Premium), servisní zázemí, karosárnu, prodej náhradních dílů a autopůjčovnu (RentPoint). Součástí všech prodejních center jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Auto Palace je rovněž ekologicky velmi zodpovědná, proto podporuje prodej elektromobilů a vlastní i dvě nabíjecí stanice.

Auto Palace nabízí ale ještě mnohem více. Silná pozice na trhu umožňuje firmě nabídnout všem zájemcům o nový či ojetý vůz tu nejlepší cenu na trhu a zároveň pomoci při výběru financování a pojištění jejich vozu. Samozřejmostí je také výkup vozu na protiúčet za mimořádně výhodných podmínek.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »