Hodnocení našich klientů

Jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem při koupi vozu ŠKODA FABIA.

Markéta Jeřábková

facebook >

Děkuji AutoPalace, především panu Jungrovi za profesionální a ochotný přístup při pořizování vozu, ale i jeho servisování. V budoucnu se určitě rádi na AutoPalace opět obrátíme.

Jana Urbaníková

facebook >

Chtěl bych velmi pochválit jednání zaměstnanců. Zejména jednání pana Mareše bylo opravdu nadstandardní. Příjemný přístup a profesionalita jednání mě velmi překvapila, a proto se i v budoucnu rád obrátím zpět na Auto Palace Spořilov.

Jakub Havlíček

facebook >

Nákup nové Fabie Combi naprosto bez problémů, velmi milý prodejce; při servisní prohlídce ve 120000 km (té větší) jsme uplatnili slevové kupony získané při koupi, nakonec vyšla na nějakých 3000 Kč, což je dobrá cena. Mohu jen doporučit.

Martin Dosedel

facebook >

Servis Infiniti p.Kneslik profesionalny pristup k zakaznikovi,velmi dobra komunikacia.Dakujem.Bol som spokojny.

Jozef Travnik

facebook >

Chtěl bych i touto cestou poděkovat p.Pejšovi a p.Švancarovi za velmi přátelsky a lidsky profesionální přístup. Je to potom opravdu příjemně strávený čas ve vaši prodejně. Ještě jednou velký dík!!!!!!!!!!!!!!

Zdeněk Šváb

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat zaměstnancům autosalonu panu Pavlu Tvrzníkovi,který se při první návštěvě autosalonu o nás velice příjemně a hlavně nenuceně postaral,předvedl vozidla a vše potřebné vysvětlil!! Díky moc. A druhé poděkování patří mladému prodejci panu MARKU JEŽKOVI, jednání s ním, to je profesionální úroveň !!! Od prvního jednání až po předání nového vozidla, kontakt během čekání na dovoz vozidla do ČR, při předání vozu vše podrobně vysvětlil a předvedl.Tak mít více takových lidí na úřadech, v obchodech, to by bylo! Pánové, díky, přeji hodně pracovních i osobních úspěchů,krásné prožití svátků vánočních a hezký nový rok.

Pavel Slavík

Na přelomu listopadu a prosince 2017 jsem se rozhodl ke koupi ojetého vozu střední třídy. Prošel jsem tedy několik pražských i mimopražských autobazarů, nicméně všude byl s něčím problém (špatná až hrubá komunikace, nejasná historie většiny vozů dovezených ze zahraničí, neochota dodat servisní knížku, nemožnost si v klidu přečíst všeobecné obchodní informace, dle kterých se řídí smlouva, atd atd.). Pak jsem zjistil, že prodejce nových vozů Auto Palace se zároveň zabývá prodejem ojetých vozů s jasnou historií. Po cca týdnu hledání na jejich webu, kde jsou všechny vozy kvalitně nafocené jsem se s panem Petrem Novotným domluvil na prohlídce, vyzkoušení vozu, apod. Vše proběhlo v přátelském, ale zároveň profesionálním duchu a ke spokojenosti klienta ;). Veškeré potřebné informace byl také ochoten poslat do emailu, abych si je mohl v klidu prostudovat. Vůz jsem si tedy nakonec koupil a jelikož se blíží Vánoce, dostal jsem ještě jako bonus auto na dálkové ovládání (Volvo XC90), které doma s nadšením uvítaly mé dvě školkou povinné dcery. Za sebe mohu tým Autopointu v klidu doporučit a věřím, stejně jako já budou spokojeni i další klienti. Beztak už teď vidím, že nejsem jediný, kdo byl překvapený z toho, že i bazar může v dnešní době fungovat profesionálně a s úsměvem. Zkrátka jako na západních trzích. Za sebe moc děkuju a nashle při dalším nákupu... RW

Robert W

Dobrý den, rád bych poděkoval panu Šístkovi za příjemné - rychlé a hlavně lidské jednání při nákupu vozu Ford. Filip Lerch

Lerch

Děkuji za vstřícné, ochotné jednání technika p. Michala Šťastného při vyřizovaní garanční prohlídky po dvou letech na OPEL MOKKA.

Peter Vrubel

Dobrý den, velmi děkuji za vaše férové a rychlé jednání při včerejší koupi vozidla Ford Focus, zvláštní poděkování právem a bez diskuzí patří panu Vladimíru Závůrkovi. Vše profesionálně a ochotně vysvětlil a vozidlo předvedl od prvních kontaktu po předání vozidla po koupi. díky a nashledanou, další mé kroky při koupi vozidla povedou do Autopointu Spořilov:-)

Petr Škarvan

Velké poděkování panu Hartmanovi, díky kterému jsme se před rokem rozhodli pro nový Opel Astra u Auto Palace Spořilov. Trpělivě odpověděl na veškeré i hloupé dotazy mé i mých malých dětí. Při úžasném dětském dni jsme s ním doladili detaily a velmi rychle pak objednali nový vůz.
Při dětském dni jsme navíc prolezli celý AutoPalace, který má v nabídce spoustu značek vozů, ale hlavně tu pracuje spousta příjemných lidí, kteří dělají firmu firmou. Kdyby tomu tak nebylo, vůz bych koupil jinde, i kdyby tam byl o trochu dražší.
Srba Petr
P.S. hodnocení píši znovu po roce, první se někde zatoulalo v drátech :-)

Petr Srba

Velice rád bych tímto poděkoval prodejci Jiřímu Čapkovi za pomoc s výběrem nového vozu Opel Zafira a zároveň zapůjčení vozu od RentPoint do doby, než nový vůz přijel z výroby.

David Mor

Chtěl bych skutečně srdečně poděkovat panu Horskému i ostatním kolegům v Auto Palace Butovice, za lidský a celkově pohodový přístup během celého procesu nákupu nového vozu. Vše, co se dohodlo, bylo splněno a to v poklidu a s profesionálním a nenuceným přístupem. Dále bych chtěl vyseknout poklonu, že pánové vědí o autech opravdu hodně a mají k autům vztah. Je zkrátka vidět, že je práce koníčkem a to je pro nás zákazníky jedině dobře a bylo vždy si o čem povídat :) Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů a stále takový bezvadný přístup k zákazníkům. Váš spokojený zákazník.

Zdeněk

Chtěl bych poděkovat prodejcům značky Opel za profesionální pomoc při výběru nového vozu.

Martin H.

Příjemná, ochotná prodejkyně. Mohu jen doporučit.

Klaudie

Dekuji za opravu auta! Za příjemný přístup všech přijmacych techniku! Rád si znovu vrátím!

Antoš

Oprava S80 po nárazu zezadu při kterém si mimobrněnská řidička zničila své Hyundai se díky panu Pavlu F l o ri á n o vi stala zážitkem. Bleskové vyhodnocení situace včetně objednání zadního nárazníku v originální barvě, kompletní vyřízení pojistného případu a namontování nového dílu během j e d n é hodiny, které jsem navíc mohl sledovat z křesla při kávě a minerálce v prosklené klimatizované hale, to vše jsou důvody, pro které případná příští pojistná příhoda je něco, na se lze téměř těšit.

Tomáš

Dobrý den,chtěla bych mnohokrát poděkovat panu Janovskému za nevšední ochotu,velkou profesionalitu,klid a pohodu při koupi mé nové Mazdy CX-5.Jeho přístup byl příkladný od počátku až do konce,včetně vyřízení pojištění vozu a SPZ,jakož i při předání vozidla.Kéž by se tak chovali vždy všichni prodejci a úředníci.
Vážený pane Janovský přeji ještě mnoho dalších spokojených zákazníků a hodně hodně prodejních úspěchů.
Ivana Pobudová

Ivana Pobudová

Opět jsem po roce servisoval svůj vůz Opel Astra GTC. Stejně jako před rokem konstatuji naprostou spokojenost se všemi okolnostmi kolem servisu a především bych chtěl poděkovat panu Šťastnému za jeho (rovněž opakovaný) perfektní přístup.

Hájek Stanislav

Chtěl bych poděkovat celému prodejnímu týmu Opel za užitečnou pomoc při výběru mého nového vozu Opel Insignia.

Jiří Spálený

Rozhodovali jsme se při nákupu třech vozů na operativní leasing do firmy mezi dalšími dvěma konkurenčními značkami, ale jak vozy Volvo, tak i přístup personálu nás přesvědčil o zakoupení vozidel XC-90 ve společnosti Auto Palace Brno. Doporučujeme.

Jiří Vančura

Vážený pane Božičeviči, rád bych Vám alespoň touto cestou poděkoval za Vaši ochotu a přístup. I když jsme se na obchodu nakonec nedohodli, moc si vážím poctivosti Vaší i Vašeho kolegy. I to je služba zákazníkovi. Ať se Vám daří v práci i osobním životě.

David Hovorka

Rád bych napsal velmi kladné hodnocení na prodejce AutoPointu Spořilov pana Petra Novotného. Jeho ochota a profesionální i řekl bych až kamarádský přístup k nám jako zákazníkům je opravdu velmi příjemnou zkušeností. Ještě jednou díky.

Stanislav Břinčil

Příjemné prostředí, profesionální personál.

Tomáš Buchta

Děkuji za všechny odborné rady a pomoc při výběru vozu. Profesionální jednání od objednání až po předání mého vozidla.

Věra Chatrná

Jako nová společnost jsme měli u leasingových společností zavřené dveře. Pan Pajer našel řešení a my můžeme úspěšně rozvíjet náš byznys v nových vozech z Auto Palace Spořilov. Oceňujeme profesionální přístup a dodržování dohod. Rozhodně zůstaneme partnerem i nadále.

DBH IT

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat zaměstnancům prodeje náhradních dílů p. Tytlovi a p. Prausovi za pomoc v exponovaném čase v pátek odpoledne. (Přitom v pátek odpoledne je spousta z nás už myšlenkami na víkendu.) V sobotu měl syn odjíždět na dovolenou, no náhradní díl na jeho vůz nebyl nikde k sehnání. Jejich ochota pomoct slavila tokový úspěch, že alternativní díl byl nakonec nalezen jinde v Praze. Pořízený díl byl zakoupen a dodán do servisu, kde byl vůz zprovozněn a dovolená syna byla tak v hodině dvanácté zachráněna. Nebýt jejich lidského přístupu a ochoty pomoct daleko nad rámec jejich povinností, dovolená by byla zrušena. Děkuji za pomoc, s pozdravem Vojtech Valla

Vojtech Valla

Skvělá nabídka, vše pod jednou střechou, příjemný prodejce.

Martin Bureš

Telefonicky jsem si objednal vůz do servisu u pana Sedláčka. Byl mi nabídnut termín, který mi naprosto vyhovoval. I náhradní vůz jsem si domluvil. Pan Sedláček mi vyšel vstříc s mou prosbou o konkrétní model náhradního vozu, při přijmu byl velice milý, společně jsme se domluvili na předběžné ceně servisu i době dokončení. Byl jsem mile překvapen, když mi dorazila sms o dřívějším dokončení servisu mého vozidla. Vozidlo mi předával pan Hanus, který byl perfektně informován o mém vozu. Velmi kladně hodnotím tedy i komunikace mezi techniky.
Telefonicky jsem si objednal vůz do servisu u pana Sedláčka. Byl mi nabídnut termín, který mi naprosto vyhovoval. I náhradní vůz jsem si domluvil. Pan Sedláček mi vyšel vstříc s mou prosbou o konkrétní model náhradního vozu, při přijmu byl velice milý, společně jsme se domluvili na předběžné ceně servisu i době dokončení. Byl jsem mile překvapen, když mi dorazila sms o dřívějším dokončení servisu mého vozidla. Vozidlo mi předával pan Hanus, který byl perfektně informován o mém vozu. Velmi kladně hodnotím tedy i komunikace mezi techniky.
Své auto svěřuji pouze servisu Auto Palace Butovice, kde jsem nadmíru spokojen.

.

Dne 6. 5. 2017 jsme si s manželkou byli převzít novou Mazdu 3. Tímto bychom rádi poděkovali panu Ježkovi za jeho milý a zároveň profesionální přístup. Je radost jednat s někým, kdo rozumí dobře své práci. Těšíme se na další spolupráci.

Ing.Karel Kraft

O víkendu jsme konečně projeli trochu více novou trojku. Musím říci, že po všech autech, co jsem vyzkoušel mi vážně dokáže roztáhnout koutky pěkně do široka. Mazdu konečně může řídit řidič. To je čím dál vzácnější. Chtěl bych tímto velmi poděkovat Romanovi Zdvořákovi, který nás naprosto nenuceně směřoval k rozhodnutí o objednávce právě u Vás. Když se lámal chleba a rozhodovalo se mezi automatem a 165k motorem, právě Roman hezky zahrál partnerce na barvu a já vyhrál rodinnou bitvu o silnější motor a hezčí převodovku :-) Čtyři měsíce čekání nějak uběhly, živá komunikace s panem Zdvořákem tomu pomohla. Nejvíce nás potěšilo, že o nás bylo pečlivě postaráno, když jsme v den předávky totálně zmokli 400 metrovým přechodem z konečné autobusu číslo 118 do salonu na Spořilově a dostali čaj i kávu, počkali, až uschneme a pak odjeli.
I dnes, když jsem auto přihlašoval byl pan Zdvořák k dispozici a ochotně radil. Ještě jednou díky a my se jdeme chystat na roadtrip polským přímořím...

Honza, Zuzka

Perfektní přístup prodejce, se vším nám skvěle pomohl a poradil.

Jarda Beneš

Vážení, jsem dlouholetým klientem a trojnásobným majitele vozu Mazda 6 a 3. Zejména pak v poslední době jsem využil služeb servisu po poškození mého vozu Mazda 3. Vůz byl přijat do opravy p.Vladimírem Fatkou a o vše se zcela profesionálně postaral včetně kontaktu a jednání s pojišťovnou Kooperativa včetně zajištění náhradního dílu (dveří). S tímto vaším pracovníkem mám tu nejlepší dlouhodobou zkušenost. Škoda, že takových profesionálů neví i na jiných místech více. Velice děkuji za ochotu, vstřícnost při řešení problémů, které nastávají provozem auta. Děkuji Lašťovka

Jaroslav Lašťovka, PhDr

Vše, co bylo dohodnuto, bylo splněno. Auto mi bylo dáno k dispozici a mohl jsem vše sám vyzkoušet.

Jiří Kotrba

Do Vašeho servisu jezdím pravidelně. Tentokrát jsem potřeboval velice rychle vyměnit čelní sklo na svém voze. Pan Žižka byl velmi ochotný a nabídl mi pro opravdu ten nejbližší možný termín i s náhradním vozem, který potřebuji pro svou práci. Celá výměna proběhla rychle, bez žádných komplikací. Předání vozu s již vyměněným čelním sklem proběhla v řádu jen několika málo minut.
Děkuji za rychle odvedenou práci a skvělé techniky.

ProUniqa s.r.o.

Do Auto Palace Spořilov jsme se jeli pouze podívat. To jsme netušili, jaké zde mají skvělé prodejce. Po dohodě jsme zde nechali auto Škoda Yeti a dopláceli cca 200 tisíc, zbytek na 3 roky ve splátkách.
Už teď se na auto moc těším.

Irena

Před 14-ti dny jsem si v Auto Palace Butovice pořídila nový vůz Hyundai. Chtěla bych touto cestou vyjádřit velkou spokojenost s panem Markem Szabo za jeho vzorný přístup a velmi milé vystupování a hlavně dobré rady při výběru vozidla. Veškeré mé dotazy před koupí vozidla i po zakoupení byly bez odkladu zodpovězeny. Jsem ráda, že jsem si pro koupi vozidla vybrala Auto Palace Butovice a ujal se mě právě pan Marek Szabo.

R. Štolbová

Jednání obchodního zástupce bylo perfektní.

Zuzana Sedláčková

Dlouho jsem zvažovala koupi nového auta a chodila po různých showroomech a bazarech, abych zjistila, jaké mám možnosti. Nutno říct, že jsem se necítila úplně ve své kůži, přeci jen kupování aut je spíše „chlapská záležitost“ a jako žena, co chce koupit auto, byl někdy přístup prodavačů dost nevybíravý. Právě proto jsem se rozhodla své auto nakonec koupit právě v Auto Palace Spořilov. Prodavač Marek Vybíral se ke mně choval opravdu skvěle a na každý můj hloupý dotaz (a že jich nebylo málo) vždy odpověděl profesionálně a přesně tak, jak jsem potřebovala, abych vše pochopila. I po nějaké době, když se vyskytl problém, který jsem neuměla vyřešit, ochotně poradil po telefonu. Jestli chcete koupit nové auto, určitě zajděte za panem Vybíralem do Auto Palace Spořilov, bude o vás skvěle postaráno.

Adéla Nováková

Profesionální služby, hezké prostředí a výborná káva. Tohoto dealera vřele doporučuji.

Jana Dočkalová

Jsme moc rádi, že jsme si pořídili právě Mazdu. A panu Ježkovi velmi děkuji za pomoc s výběrem a koupí vozidla.

Milan Pech

Krásná nová prodejna a velký výběr aut.

Zdeněk Zelinka

Dobrý den
Rád bych zde vyjádřil svoji obrovskou spokojenost s prací Vašeho zaměstnance pana Romana Prause z oddělení náhradních dílů.
Naše firma opravuje vozy všech značek a já jako nákupčí objíždím dealery a nakupuji díly. Musím přiznat že AutoPalace nebylo mojí oblíbenou zastávkou a já zde nakupoval jen nejnutnějších případech díly nissan a mitsubishi. To se změnilo s příchodem pana Prause. Většina prodejců kam jezdím sice dobře ovládá příslušný počítačový program, ale rozebrané auto nejspíš nikdy neviděli, takže domluva bývá složitá.Pan Praus mně rychle dokázal že je v tomto opravdový profesionál a navíc i zdatný obchodník, který mně přesvědčil na objednávky dílů i na jiné značky. Dokázal pro nás zajistit například i dodávku náhradních dílů na vůz porsche.
Chtěl bych mu touto cestou za celou naší firmu poděkovat a popřát mnoho úspěchů v práci i osobním životě.

Franta Karban Dencar s.r.o.

Chci poděkovat paní Jitce Bané za její profesionální a vstřícný přístup při výběru a předání nového vozu Ford Kuga .Ještě jednou díky.

Jiří Ohanka

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za služby AutoPointu Spořilov a za skvělý přístup vašeho prodejce p. Božičeviče. Při výběru ojetého auta dokázal dobře poradit a auto představit, byl velmi ochotný a to i při následné vyřizování dokumentace. Při výběru ojetého auta jsem v Praze navštívil 4 obdobné autobazary - přístup prodejce, informovanost a nabídku ojetin a souvisejích služeb měl AutoPoint Spořilov nejlepší.

Ing. Lukáš H.

Do Autopalace jezdím ráda, nejen kvůli vynikající kávě a ledové minerálce. Péče servisu je perfektní, zvláště pan Fukal se velmi snaží vyhovět.

ivana Brandstatterová

Do Autopalace jezdím ráda, nejen kvůli vynikající kávě a ledové minerálce. Péče servisu je perfektní, zvláště pan Fukal se velmi snaží vyhovět.

ivana Brandstatterová

Dobrý den, pane Janovský, chtěl jsem Vám poděkovat za ochotu při výběru a nákupu vozu.

Martin Falc

Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší firmě za skvělé služby spojené s koupí vozu. Prodejce Šístek Martin byl skvělý ve všech ohledech. Váš autosalon rád vřele doporučím.

Stanislav Procházka

Maximální spokojenost s procesem nákupu auta a výborná komunikace s panem Ing. Zábržem.

Martin Kunc

Do Vašeho servisu jsem přijela na výměnu 5. dveří po nehodě. Hned musím pochválit Vašeho technika, pana Bartka, který byl po celou dobu servisu velice příjemný. Na mou žádost mi bez problému zajistil i náhradní vozidlo a zároveň vyřešil sám veškerou komunikaci s pojišťovnou. Oprava mého auta proběhla velice rychle, za což jsem strašně ráda. Chci poděkovat všem ve Vašem servisu, je příjemné, když už při vstupu se na nás zákazníky všichni usmíváte.

Jolana Hermanová Stupková

Odkup mého starého vozu i nákup nového vozu Mitsubishi proběhl za pomoci p. Zábrže bez problémů. Co se domluvilo, bylo splněno. Děkuji za spolupráci.

Brzobohatý Ivo

Dobrý den, rád bych poděkoval panu Šístkovi, prodejci vozů FORD v Auto Palace Spořilov. Jeho lidský a vstřícný přístup nás utvrdil, že jsme vybrali správně.

Hálovi

Chtěl bych tímto poděkovat pracovníkům prodeje Volva za vstřícný přístup při zapůjčení vozu na testovací víkend. I díky této interakci jsem mohl vůz otestovat na svých obvyklých cestách a rozhodl jsem se ho zakoupit.

Jindřich Pišta

Velmi příjemné prostředí a profesionální personál. Maximální spokojenost!

Oto Bojanovský

Byl jsem ve Vašem servisu na pravidelné roční prohlídce spojené s STK a přezutím na letní kola. Váš technik pan Sedláček byl tak hodný a objednaný termín mě připomínal, protože věděl, že určitě zapomenu, jak už se několikrát stalo

firma Castel Feres

Dobrý den, začátkem příštího týdne to bude měsíc, co jsem převzala nové auto, takže už jsem s ním pár kilometrů najezdila. Motor super, automatická převodovka super – auto jezdí samo! A navigační systém taky O. K. Takže s novým "Micíkem" jsem velmi spokojená. Moc děkuji a přeji krásné dny a vysoké prodeje.

Miroslava Zajícová

S nákupem vozu Škoda v Auto Palace Spořilov jsem byla zcela spokojená. Prodejce Marek Vybíral k nám přistupoval velice profesionálně, vysvětlil nám vše potřebné, se vším poradil a auto nám nabídl za skvělou cenu. Předání auta a vše ostatní proběhlo bez problémů.

Nováková

Chci Vám poděkovat za poskytnuté služby a pomoc při koupi nové Mazdy CX-3. Prodejce značky Mazda, pan Zdvořák, byl při jednání velmi příjemný a vstřícný (pomoc při prodeji původního auta i nákup nového) a za poskytnutý „nadstandard“ mu patří veliké díky. Myslím, že pro naše potřeby jsme zvolili dobře a s autem jsme zatím velmi spokojeni. Děkujeme

Ing. Daniel Řičař

Rád bych vyjádřil spokojenost s koupí automobilu ve Vašem bazaru. Bezproblémovou komunikaci a celý průběh jsem řešil s panem Koleškou. S autem i celkovým prodejem jsem spokojený a autobazar bych doporučil.

Jan Juřička

Byla jsem spokojená, pánové byli moc příjemní, dobře poradili a doporučili.

Michaela

Vážená společnosti, jsem rád, že jsem pro koupi nového vozu FORD vybral Vaší firmu. Prodejce Martin Šístek byl profesionál s lidským přístupem. Děkuji za vše, doporučím Vás.

Libor Suchý

Rád bych ocenil přístup pana Pajera za velmi přátelský a profesionální přístup s maximální ochotou – v dnešní době je to tak trochu vzácnost. Lidé jako Vy drží úroveň firem nahoře a zajištují spokojené zákazníky!

Lukas Hejdrych

Spokojenost při jednání. Vše proběhlo rychle a s nejvyšší ochotou.

Milana Olsson

Dobrý den, rád bych touto poděkoval panu Šístkovi, který mi poskytl skvělý servis spojený s nákupem nového vozu FORD.

Procházka

S prodejem vozu a všemi náležitostmi s tím spojenými jsme velmi spokojeni. Společnost Auto Palace mohu určitě doporučit.

Petr Večeřa

Chtěli bychom poděkovat paní Janě Kortanové za profesní přístup při koupi vozu Opel a vyřízení všech formalit. Ještě jednou paní Janě Kortanové za její vstřícnost a ochotu děkujeme. Blábolilovi

Josef Blábolil

Velice bych chtěla poděkovat slečně Zuzaně Kalašové za vstřícný přístup k řešení zapůjčení testovacího vozu Škoda-Octavia. I když objednávka z centrálního objednacího systému nedorazila, vše slečna Zuzana vyřešila k mojí spokojenosti a velice rychle. Dííky. Iva Horáková

Iva Horáková

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícné a rychlé jednání při výběru a koupi ojetého vozu u Vás v AutoPoint PREMIUM na Spořilově. Konkrétně za profesionální přístup Vašeho prodejce p. Zenkoviche. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Štěpán Bareš

Prodejcem Auto Palace Brno nám bylo nabídnuto a kompletně vyřízeno pro nás vhodné pojištění vozidla. Předání vozidla bylo provedeno profesionálně včetně nastavení mobilu, rádia, připevnění SPZ, atd. Po zkušební jízdě vozidla a asistencí při prvním čerpání PHM jsme se mohli jako spokojení zákazníci s prodejcem rozloučit.

Josef Hančík

Chci velice poděkovat za profesionální a velice vstřícný přístup prodejci vozidel Ford, panu Romanu Vokrojovi, který nám prodal náš nový Focus. Vaši společnost rád doporučím svým známým a rodině. Děkuji celému týmu AUTO PALACE Spořilov!

Jakub Fiala

Velmi vstřícné jednání a ochota při vyřizování koupě nového vozu

Luboš Krejčí

Chtěl bych touto cestou poděkovat za velice profesionální přístup sl. Kortanové, která se nám naprosto profesionálně věnovala. Bylo velmi příjemné s ní trávit čas při výběru nového vozu. Žádný náš dotaz pro ni nebyl problém, bylo cítit, že ji opravdu zajímáme a chápe naše požadavky. Snažila se nám najít nejvýhodnější variantu. Tak jako v auto palace na Opelu jsme se necítili v žádném autosalónu. Už teď se těšíme na předání nového vozu.

Olda J.

I přes fakt, že objednací termíny jste měli velmi obsazené, byla jsem k Vám objednána na servis tak, jak jsem potřebovala. Po příchodu jsem čekala jen pár minut, než mě technik pan Stiborský velice příjemně přivítal, sdělil mi, co vše je potřeba na mém vozu zkontrolovat a k tomu mi dal ještě pár doporučení, co by bylo ještě vhodné v rámci běžné prohlídky zkontrolovat.
Na všem jsme se shodli. Odpoledne jsem si své auto vyzvedávala opět u pana Stiborského. Jako vždy byl velice příjemný a vstřícný.

Váš servis mohu všem doporučit, všichni jste velice příjemní.

Pavlína Procházková

Při mých dlouhých pracovních cestách je mi Volvo XC90 od Auto Palace Spořilov tím nejlepším partnerem. Od vozu očekávám bezpečnost, preciznost, spolehlivost, pohodlí a dynamiku. Toto vše se mi dostalo, a když k tomu připočtu skvělý a profesionální přístup zaměstnanců Auto Palace, vím, že jsem si nemohl vybrat lépe.

Pavel Minařík

Navštívil jsem servis s cílem zprovoznit zaseklý zámek kufru u S80. Technik pan Petr Fukal závadu odhalil ještě před předáním k opravě, takže jsem odjel velmi spokojen.
Radost sledovat tak šikovného pána při práci. Moc děkuji

Josef Klod

Šli jsme kupovat boty jinam, ale nakonec zavítali do Auto Palace Butovice a odjeli s novým vozem. Maximální spokojenost.

Jaroslav Procházka

Se službami na prodeji Volvo jsem zcela spokojen, jsem pravidelným zákazníkem tohoto autosalonu a věrný zůstanu dále.

MUDr. Petr Šiml

Velmi příjemný personál, vše dobře vysvětlí a poradí. Příjemné vystupování.

Segeďová

Dobrý den, velice ráda bych vám touto cestou chtěla poděkovat za poskytnuté služby při nákupu auta ve vašem autobazaru Autopoint. Manžel se rozhodl pro koupi vozu Toyota Avensis kombi. Auto na fotografiích na internetu vypadalo super a stejně tak i ve skutečnosti. Pan prodejce Martin Koleška mu podal veškeré informace ke stavu vozu a tím vzbudil jeho důvěru. Po transportu auta do Brna byl manžel rozhodnut pro koupi vozu. Děkuji tedy panu Koleškovi za ochotu, profesionální přístup a veškeré služby spojené s prodejem auta. Dále děkuji paní Daně Zikmundové za rychlé zprostředkovaní povinného ručení a díky si zaslouží také paní Samantha Havlikova za ochotu při sjednávaní prodl. záruky. Všem tedy ještě jednou děkuji za spolupráci.

Manželé Jamborovi

V Auto Palace jsem vyměnila svého dlouholetého plechového miláčka za novou Fabii. Poděkování patří paní Zuzaně Kalašové, která se o mě bezchybně starala od objednání vozu až po jeho fyzické předání. Fabia jezdí výborně a jsem celkově velice spokojená.

Markéta. M.

Chtěl bych poděkovat panu Ježkovi a panu Radovi za velmi milou spolupráci a vstřícnost při nákupu automobilu Mazda v Auto Palace Spořilov, která byla od začátku až po předání vozu velmi profesionální a zároveň milá. S autem jsem spokojen.

Cutych

Velice profesionální přístup. Skvělé jednání a ochota prodejců ojetých vozů AutoPoint.

Drahoslav O.

Ráda bych poděkovala paní Marii Kubáčkové z Fleetového oddělení Škoda ve společnosti Auto Palace Spořilov.
Všem našim požadavkům se v průběhu obměny vozového parku Alpine Pro věnovala maximálně vstřícně, profesionálně a vždy s úsměvem.

Alena Vokřalová

Komunikace s prodávající, p. Widenkovou, byla na velice odborné úrovni, je vidět, že dané problematice rozumí. Vysvětlila mi vše potřebné, včetně ovládacích prvků. I samotná testovací jízda proběhla bez sebemenších problémů.

Vladimír Palásek

Chtěli bychom tímto poděkovat za velmi profesionální, vstřícné a milé jednání prodejce pana Romana Vokroje při nákupu našeho nového vozu Ford Focus. Zároveň děkujeme i poradci pro finanční služby a pojištění panu Evženu Radovi, který s námi jednotlivé druhy pojištění podrobně probral a společně jsme vybrali to nejlepší.
Auto Palace Spořilov jistě doporučíme svým známým :-)

Slotovi

Tímto děkuji paní Sylvě Svobodové za úžasné služby spojené s prodejem vozu Opel Zafira. Výborné jednání, přístup, nic nebyl problém. Ještě jednou děkuji!

Hana Kallerová

Bylo to příjemné nakupování. Oceňuji zejména ochotu, trpělivost, vyčerpávající odpovědi. A kytice na závěr, prostě nemám co vytknout, děkuji!

MUDr. Schánilcová Barbara

Musím pochválit Váš servis a speciálně technika pana Hanuse.
Když jsem se k panu Hanusovi usadil a řekl jsem mu, že jdu na prohlídku vozu a že nevím co vše prohlídka obnáší, pan Hanus mi vysvětlil, co se na mém voze bude kontrolovat a proč. Ještě mi doporučil desinfekci klimatizace, se kterou jsem vzápětí souhlasil. Během dne mi ještě technik volal, že mám poškozený rámeček na SPZ. Souhlasil jsem s výměnou. Musím říct, že pan Hanus je opravdový profesionál, komunikace s ním proběhla opravdu skvěle.

Josef Boštík

Děkuji p. Hamršmídovi za obrovskou vstřícnost a ochotu pomoci při řešení prasklé pneu prakticky ze dne na den v termínech, kdy je pneuservis více než 100%tně vytížený.

Petr Vrtálek

Nákup vozu proběhl nad moje očekávání. Prodejce, p. Zábrž, mi vše vysvětlil vše ohledně nového vozu, včetně pojištění nového vozu i vyřízení registračních značek.

Martin Kaláb

Maximální spokojenost s nákupem vozu Mitsubishi ASX. Pan Zábrž vše zařídil, dle dohody i času.

Michal Ohera

Jednu únorovou sobotu jsem byl s manželkou v Auto Palace Spořilov a rozhodovali jsme se, zda-li koupit Mazdu 6 nebo CX-5. Nakonec jsme se po rozhovoru s vedoucím prodejů vozů zn. Mazda rozhodli pro model CX-5 a minulý čtvrtek s ním i odjel, a navíc naší starou Mazdu 6 prodal v autobazaru AutoPoint na protiúčet. Celá operace (nákup i prodej) proběhla hladce a rychle, za což bych chtěl Vám a všem Vašim kolegům poděkovat.
Mazda jezdí opravdu velice hezky a udělala nám velkou radost.
Ještě jednou děkuji za spolupráci.
S pozdravem,

Ing. Tomáš Jursík

Oceňuji vstřícný přístup a ochotu technika. Veškeré mé požadavky byly rychle vyřešeny.

Lenka Cirklová

Maximální spokojenost! Prodejce p. Böhmer mě se vším pomohl a vše dostatečně vysvětlil.

Konečný Michal

Příjemný prodejce s profesionálním přístupem, s celým nákupem jsem byl maximálně spokojený.

Martin Novák

Dobrý den,
ráda bych touto cestou chtěla pochválit Vašeho prodejce ojetých vozů pana Božičeviče. Oceňuji zejména super jednání a výbornou domluvu.

Eberlová

Minulý týden jsem u vás v AutoPoint Premium zakoupil osobní vůz Volkswagen Touareg. Chtěl bych vyjádřit spokojenost s přístupem vaší firmy a zejména pana Zenkoviche.

Martin Nečada

Krátký objednací termín, velmi dobrá komunikace, vstřícné jednání. Vše proběhlo podle objednání.

Janková Miroslava

Tímto chci poděkovat panu hlídači který měl denní službu dne 2.4.2017

Ochotně a ze slušným přístupem nám pomohl při odstavení nepojizdneho auta...Děkujeme

Petr Petrvald

Na službách Auto Palace Brno oceňujeme zejména okamžité řešení problému, které vedlo k rychlé opravě našeho vozidla. Rovněž jsme uvítali možnost využití náhradního vozidla, vážili si příjemného jednání přijímacího technika, který nám nabídl i občerstvení. I vydání opraveného vozidla proběhlo rychle.

Agrofarma Brůmovice

Děkuji paní Janě Kortanové za vynikající konzultační služby a ochotu při představování nových vozů Opel.

Vladimír Matuška

V Auto Palace Brno jsem si kupovala novou Mazdu 3, vše proběhlo v naprostém pořádku a prodejce mohu jet doporučit.

Andrea Sedláčková

S nákupem auta jsme velmi spokojeni, prodejce, p. Zábrž, nám vše vysvětlil, není co dodat, uděluji 5 hvězdiček.

Nasťa Kondlerová

Včera jsme u Vás přebírali nový vůz Škoda Rapid. Celý proces prodeje od nabídky po převzetí vozu jsme absolvovali s Vaším prodejcem panem Lubomírem Ivanem. Chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální, klidný a vstřícný přístup po celou dobu vzájemného kontaktu.

Ondráčkovi

Pan Martin Toman je pravý profesionál s perfektní radou a znalostmi i milým úsměvem...Díky za prodej nového vozu Mitsubishi ASX. Milan Šimák s rodinou

Milan Šimák

Velmi příjemný personál, rychlá služba, přijatelná cena.

Blanka Hyblová

Jednání bylo příjemné, milé, vše mi bylo řádně vysvětleno a otázky plně zodpovězeny. Přístup pracovníků se mi moc líbil.

Martina Chovancová

Ve všech případech mi prodejce vyhověl a mým mimořádně vysokým nárokům, které jsou v této vysoce konkurenční oblasti běžné, vyhověl. Veliká spokojenost.

Martin Novák

Při koupi nového vozu se mi líbilo zejména velmi ochotné předvedení vozu a všech jeho funkcí, nabídka testovací jízdy a velmi podrobné vysvětlení možností financování. Mohu vyjádřit moji naprostou spokojenost s panem Zábržem, díky němuž jsem nakonec z Auto Palace odjížděla v novém vozidle prakticky tentýž den.

Jana Kučerová

Oceňuji mimořádně nadaný a pracovitý tým Volvo v Auto Palace Spořilov. Jde o svědomité a loajální profesionály, vedené s respektem k zákazníkovi. Maximální péče a ohleduplnost, která je cítit z jejich komunikace, svědčí o vysoké míře profesionality a úspěchu společnosti.

František Bárta

Vše super a s prodejcem to byla i zábava.

..

Dokonce nám na vozidlo přidělali puget. Manželce se to líbilo. Já jsem byl spokojen s vysvětlením nových funkcí vozidla.

Pavel Balák

Vážená paní Kortanová, paní Kalašová a pane Pajere, děkuji Vám touto cestou za konzultace k vozidlům a ochotu k možnosti organizace zkušební jízdy. Velmi oceňuji snahu paní Kortanové získat obchod i pro Škodovku. Velmi si vážím také možnosti zkušební jízdy ve Škodě navzdory tomu, že koupě byla nejistá. Díky Vašemu přístupu je Auto Palace první volbou při rozhodování o koupi dalších vozidel.

Přeji Vám co nejlepší vozy dodávané automobilkami, tak aby byly na úrovni Vašemu prozákaznickému přístupu.

Vladimír Matuška

Se všemi službami jsem byl spokojen.

Miroslav Černík

Při rozhodování o koupi vozidla mi nakonec plány zkřížila skutečnost, že jsem důchodce a na nový vůz jsem neměl dostatek finančních prostředků. Nakonec jsem ale v Auto Palace zakoupil ojetinu, konkrétně Mazdu CX 5. Chtěl bych přesto poděkovat za přístup pana Janovského, který ve mě zanechal velmi dobrý pocit.

Jindřich Holý

Výborná komunikace a skvělé jednání s Ing. Zábržem.

Jan Poláček

Zakoupili jsme do naší společnosti již páté vozidlo Volvo u Auto Palace Brno a díky vstřícnosti jak cenové, tak servisní, budeme další vozy Volvo opět nakupovat u tohoto dealera. Doporučujeme.

Jindřich Stránský

Velmi spokojená s přístupem, informacemi a vstřícností paní Svobodové. Pří koupi příštího vozidla se na Vás určitě opět obrátíme.

Radmila Jelínková

Dobrý den,
chtěl bych tímto způsobem poděkovat paní Janě Kortanové za milé a profesionální jednání při koupi auta.

Michal Miler

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vašemu prodejci panu Romanu Vokrojovi. S manželem jsme potřebovali nový vůz, tak jsme navštívili Vaše stránky, kde jsme si našli Ford Tourneo Courier deklarovaný skladem. Napsali jsme požadavek o informace na tento vůz. Pan Vokroj se spojil hned následující den s manželem a do týdne jsme byli majitelé vozu. Chtěli bychom poděkovat panu Vokrojovi za vstřícné a rychlé jednání. Značka Ford z Vašeho autosalonu je již druhým vozem v naší rodině a pan Roman Vokroj je výborný reprezentant společnosti Auto Palace.

Jindra Uhrová

Byl jsem telefonicky objednán na konkrétní termín a čas. Mile mě překvapilo, že jsem v den přistavení vozu na servis opravdu přišel na řadu v čas. Komunikoval jsem s velice příjemným technikem, panem Sedláčkem. Poté, co jsem se nesměle zeptal, zda by výměna mých brzdových destiček nešla udělat na počkání (zapomněl jsem si totiž zarezervovat náhradní vůz), technik šel okamžitě zjistit situaci. Po chvilce mi sdělil, že výměna na počkání možná bude. Jsem moc rád, že mi takto vyšel Váš servis vstříc. Jelikož se jednalo o služební vůz, mohl jsem ihned po opravě pokračovat v práci.
Při čekání mi navíc byla nabídnuta káva. Do Vašeho servisu jezdím pravidelně a jsem zde velice spokojen.

ProUniqa, s.r.o., Jan Nehasil

Slečna Jana Kortanová byla velmi vstřícná,příjemná a vysoce profesionální.
Na všechny dotazy odpovídala fundovaně a s přehledem a myslím si, že na takové zaměstnance může být Vaše firma po právu hrdá.

Robert Trča

Dobrý den,mám M5 dva roky, dovoz ze zahraničí.Do dnešní doby bez problému, najeto 150000 km.Začalo prosakovat gufero na klice, tak jsem se rozhodl je nechat vyměnit. Zaráži mě ale hodnocení servisů. Absolutně žádná negativní zkušenost, samý superlativ.Když jsem pročítal různá autofóra, tak jediný servis, který byl hodnocen dobře byl Slezská Ostrava.Chci zkusit Brno. Doufám, že se nezklamu a hodnocení služeb bude v nastoleném duchu.

Ladislav

Chtěl bych poděkovat panu Hartmanovi za profesionální přístup při výběru nového vozu. Jakmile se rozhodneme pro koupi, určitě to bude právě od Auto Palace. Přesně takhle by měl vypadat přístup k zákazníkům. Děkujeme

Karel V.

Perfektní přístup ze strany servisu, kdy jsem potřebovala servis bez domluveného termínu. Vše bylo vyřízeno k mé spokojenosti skoro ihned a určitě se ráda vrátím. Pan Šťastný je super profesionál. Děkuji.

Salaďaková Marie

Rozhodnul jsem se vůz opět koupit v Auto Palace Brno u pana Böhmera. Vyšel mi maximálně vstříc, vůz dodal během pár dní a vše bylo, tak jak jsme se domluvili.
Těším se na další spolupráci.

Jan Siekela

Rád bych touto cestou poděkoval p. Ilyovi Zenkovichovi a p. Daně Zikmundové, za skvělou koordinaci při koupi prémiového ojetého vozu BMW X5.
Vše bylo perfektně zkoordinované, na nic jsem nečekal a během čtvrtku jsem koupil a následně odjel s vysněným vozem. Pan Zenkovich měl trpělivost, vše erudovaně vysvětlil, nic nenutil, vše po pravdě řekl a navíc ještě i zajistil přezutí celého vozidla na zimní pneu. Paní Zikmundová má skvělý přehled o všech finančních produktech a zajistila mi velmi dobré podmínky pojištění.
Velmi oceňuji slušné jednání a pomoc všech zmíněných….

Standa Š.

Moc děkujeme Silvii Svobodové za její milé,profesionální a vstřícné jednání při koupi našeho nového vozu Opel. Vše proběhlo rychle a bez potíží.
Děkujeme za vše.

Petr Fojt

Velmi kladně hodnotím výjimečně profesionální přístup personálu, konkrétně pánů Floriána a Fukala.

Alena Štěpančiková

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Hrubému za velice vstřícný a profesionální přístup při nákupu nového vozu ASX , který jsme s manželem zakoupili. Pane Hrubý ještě jednou velký dík , auto je super.

Věra Černá

Před měsícem se si u vás koupil nové Asx a chtěl bych moc poděkovat panu Tomanovi za jeho vynikající pomoc a rady, všechno vysvětlil a poradil a dal jsem na měj i s barvou a vůbec nelituju, když si spomenu na přístup u Ktk Kladno, kde jsem kupoval předešlé auto a Auto Palace a p.Tomana, to je jako nebe a dudy. Pan Toman a Auto Palace je prostě třída a záruka spokojenosti.

Josef Novák

Musím se podělit o silný zážitek při výměně kola mého Volva S80 u nájezdu na exit 201. Výměna se nedařila, protože bezpečnostní matice prokluzovala. Tři mí známí to vzdali, až mne napadlo obrátit se na Autopalace, v naději, že budou mít třeba nějakou vhodnou matici. Dovolal jsem se na pana Petra Fukala, který se ve velmi krátké době objevil, vybaven obrovským kladivem /ničím jiným/ Po ruském způsobu třemi dobře mířenými ranami matici "domluvil" a kolo bleskově vyměnil.
Jezdím 45 let a tento zážitek byl prvním tak pozitivním, i když příhod byla celá řada. Jezdím denně kolem Autopalace a vždy si musím na příjemného usměvavého servismana vzpomenout. Díky.

Dr. Karel Hruda

Potřebovala jsem rychle objednat na servis. Pan Procházka mi zařídil objednání ještě ten samý den. Domluvila jsem se, že vůz u Vás mohu nechat trošku déle. Byla jsem moc ráda, že v tom nebyl problém. Byl mi dokonce bezplatně rozleštěn odřený přední nárazník a v rámci servisní prohlídky mi byla odhalena závada – únik chladící kapaliny. Tato závada mi byla v rámci záruky také bezplatně odstraněna.
Přesně kvůli takovému servisu a 100% se spolehnutí se k Vám ráda vracím. Ještě musím poděkovat za ochotu při předání vozu mimo pracovní dobu. Vůz mi byl předán kolem 19 hodiny, a i přesto byl pan Procházka velice příjemný a usměvavý.

Dagmar Satinová

Skvělá obsluha, velmi vstřícný přístup, neměnila bych.

Alena P.

Naprosto bezproblémové vykoupení mého starého auta, velmi vstřícná obsluha během výběru nového a rychlé vyřízení nákupu protiúčtem. Skvělé služby místního servisu, jehož služby využívám již přes deset let!!! Naprosto doporučuji kteroukoli z těchto služeb v AutoPalace Spořilov!!!

Alena P.

Velice ráda bych touto cestou poděkovala za příjemný nákup nového vozu FORD. Vaši prodejci jsou profesionálové.

Vilíková

Skvělé jednání jak na pobočce v Brně, tak pobočce v Praze v Butovicích. Ochotní, příjemní, normální,komunikativní. Na čem jsme se domluvili, tak to platilo. Dojel jsem do Prahy. Objeli jsme spolu úřady potřebné k vyřízení jak hotovosti, tak plné moci (auto protiúčtem). Vše v ceně zánovního auta. Myslím, že nadstandartní zacházení se zákazníkem. Všem pochvala. Jsem rád, že jsem zakoupil právě od nich zánovní vůz. Děkuji Láznička - jihomoravský kraj

R. Láznička

Rádi bychom touto cestou vyjádřili velkou spokojenost při nákupu nového vozu Opel v AutoPalace Spořilov. Zvláště bychom chtëli poděkovat paní Janě Kortanové za naprosto profesionální přístup a velmi vstřícné a příjemné jednání. AutoPalace vyřídil veškeré formality spojené s nákupem vozu za nás, můžeme jej jenom doporučit.
Ještë jednou díky.

Jana&Jiří C.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi vctřícné a profesionální jednání při koupi ojetého vozu BMW a to jmenovitě Petru Novotnému a Daně Zikmundové. Nikdy jsem si nemyslel, že kupovat auto může být skvělý zážitek. Děkuji moc celému prodejnímu teamu, Petr

Petr

Rádi bychom poděkovali touto cestou Janě Kortanové, která se o nás velice dobře starala při prodeji nového vozu. Její jednání bylo nadmíru profesionální, vše nám vysvětlila do detailů. Všude její přístup chválíme a budeme vás doporučovat v našem okolí.

Petra H.

Obešel jsem pět dealerů značky Škoda v Praze s tím, že jsem se chtěl seznámit s novým modelem Kodiaq a vůz objednat. Vrátil jsem se do Auto Palace Spořilov jen díky milému, vstřícnému a osobnímu přístupu paní Ing. Ivety Nitschové. Vše mi trpělivě vysvětlila a předvedla. Objednání vozu byl pro mne příjemný zážitek a už se těším na svůj nový vůz. Všem doporučuji.

Vladimír Kořínek

Velice rád bych touto cestou vyjádřil maximální spokojenost s velice ochotným a profesionálním přístupem pana Lukaše Marka, technika servisu Mitsubishi/Nissan. Ještě jendou děkuji a těším se na další spolupráci.

Petr

Jsem velice spokojený s vystupováním pana Ing. Zábrže. Vše mi perfektně vysvětlil.
Děkuji.

Zdeněk Vondrák

Chtěla bych touto cestou poděkovat za servis, kterého se mi dostalo od pana Zdvořáka, když jsem si v Auto Palace kupovala již druhé auto značky Mazda.

Po celou dobu mi věnoval patřičnou pozornost, poskytoval veškeré informace, vždy volal, připravoval dokumenty, vše dle domluvy. Tak tomu bylo i při sjednávání pojištění, kdy mi předal kontakty na kolegyně, které to mají na starosti. S jeho péčí jsem byla opravdu spokojena.

S pozdravem a přáním pěkných a úspěšných následujících dní,

Hana Antošová

Ve vašem servisu jsem mluvila s panem Stiborským. Byl velice příjemný a usměvavý. Vysvětlil mi vše, co se týkalo servisu na mém vozu. Na každou moji otázku mi odpověděl. I když se mé otázky často opakovaly, odpovídal s velkou trpělivostí a pečlivostí. Za takové jednání chci panu Stiborskému poděkovat. Právě kvůli takovým technikům se do vašeho servisu stále vracím.

Renata Banzetová

Dobrý den,
s vozidlem (červený Hyundai i30 kombi) jsem zdárně dojel a bez problémů. Po domluvě s technikem pojišťovny prosím o zaslání kopie velkého TP kvůli vstupní prohlídce, na kterou se mám dostavit během zítřejšího dne. Kopii stačí zaslat na tento můj mail. Děkuji za vstřícný a seriózní přístup u vás v Auto Palace. Rady, které jste mi poskytly a informace důležité pro provoz vozidla pro mě byly velmi cenné. Takovýmto vzorným přístupem děláte dobré jméno vaší firmě.

Libor Žabka

Příjemná zkušenost, tento autosalon rád doporučím.

Tomáš Vágner

We have purchased the Tucson from you last week and we are happy about our choice. Marek Szabo was really good and helpful, you have a good sales man there: reliable and communicative.

Matthias Cruzin

Chtěl bych poděkovat panu Božičeviči za pomoc, vstřícnost a rychlé vyjednání nákupu ojetého vozu v Auto Palace Spořilov. Byl jsem velice spokojený nejen s průběhem zkušební jízdy a podáním veškerých informací, ale i s přístupem paní Zikmundové, která mi ochotně poradila vše kolem financování, možných variant pojištění a konečného sjednání úvěru. Určitě doporučím Auto Palace dále a příště se na vás obrátím při nákupu dalšího vozu.

Ondřej Martinek

Chtěl bych tímto vyjádřit spokojenost při nákupu nového vozu FORD.

p. Hradil

Líbilo se mi příjemné jednání servisního technika a dobře provedený servis za rozumnou cenu.

Libor Stolička

Minulý týden, jsem si koupila na pobočce Spořilov nové ASX. Ráda bych moc poděkovala panu Hrubému, který mi toto auto představil tak perfektně, že jiný vůz vůbec nepřipadal v úvahu. Prodej vozu byl rychlý a profesionální. U předání vozu byl i vedoucí prodeje pan Tvrzník, tomu také moc děkuji.
Najela jsem teprve pár kilometrů a jsem překvapená spotřebou 6l, no to vážně paráda. Moc díky

Y.Marková

Jsem velice spokojená se službami pracovníků AutoPoint Butovice. Celkově uděluji *****.

Jaroslav Bruštík

Využil jsem nabídku operativního leasingu na vůz Volvo V60 a jsem zcela spokojený jak s výší nájemného, tak i se službami nabídnutými v Auto Palace Brno. Uvažujeme o dalším voze pro naši společnost.

Jiří Koutný

Pravidelný servis opět proběhl naprosto skvěle. Perfektní komunikace, vstřícnost, spolehlivost a dodržení termínu dle dohody. Jsme rádi, že jsme ke koupi nového vozu zvolili AP Spořilov. Veškerý servis (garanční kontroly, opravu po nehodě, přezutí) provádí právě zde a vždy maximálně profesionálně a poctivě. Od počátku se setkáváme jen s milými a vstřícnými zaměstnanci. Za skvělou práci především děkuji panu Lukáši Markovi,panu Linhartovi i panu Michalu Hrubému.

Soňa Remsová

Chci výjimečně vyjádřit pochvalu a poděkování, na vedení Vaší firmy jsem však nenašel elektronickou adresu. Proto využívám alespoň tento přístup k Vám a prosím o přeposlání jim.
Dobrý den, pomohli mi lidé, které jsem do včerejška neznal. Auto mojí manželky Ford Focus vykazovalo elektrickou závadu a po mojí telefonické informaci Vašim zaměstnancům slečně (paní) Balvanové a panu Hamršmídovi do 2 dnů zařídili a zajistili opravu. Pan Hamršmíd obalil při přejímce styčné části v interiéru folií, s tím jsem se do včerejšího dne nesetkal.
Do penze jsem odcházel z pozice ředitele Úřadu práce, s personalistikou mám zkušenosti a po delší době jsem právě u Vás poznal "lidi na svém místě".
U Vás koupím manželce v počátku prodeje nový Focus 2018, vlastnila každou generaci, ze svých zdravotních důvodů preferuje jeho podvozek.
S pozdravy Milan Tůma

Milan Tůma

Velmi ochotný personál, vstřícné jednání, vše řádně předvedeno a vysvětleno, termíny dodrženy dle dohody.

Antonin

Velký dík Michalu Frohlichovi za veškerou péči po havárii mého Fordu Galaxy, cením si profesionální a současně fajn přistup. Auto se mi vrátilo včetně dokonale vyčištěného interiéru, zkrátka jako nové :-)

Tereza Blechová

Tereza Blechová

Výborná komunikace s prodejcem p. Zábržem včetně rychlého vyřízení úvěru.

Michal Odehnal

V Auto Palace Brno jsem vyřídila vše na jednom místě, včetně financování a pojistky. Prodejce se mnou prošel několik možností a vybrali jsme spolu tu, co mi nejvíce vyhovovala.

Lucie Slavíková

V minulém týdnu jsem si v Auto Palace Spořilov koupila nové auto Mazda CX3. Ráda bych vyjádřila svou naprostou spokojenost se salonem, ale především s osobním přístupem prodejce pana Janovského. Od prvního okamžiku, co jsem vstoupila do autosalonu se mi maximálně věnoval, pozorně si vyslechl mé požadavky a tomu také přizpůsobil nabídku. Trpělivě mi vysvětlil všechna technická vylepšení vozu, protože tak technicky vyspělé vozidlo jsem za 40 let ještě neřídila. Jsem opravdu velmi spokojená s panem Janovským a, pochopitelně, i s vozem.
Věřte mi, že výše zmíněné jednání nepovažuji za samozřejmé. Před koupí jsem obcházela jiné autosalony a jiné značky a v jedné mi prodejce na můj dotaz po čtyřkolce s lehkou arogancí odpověděl: "Na co vy potřebujete čtyřkolku?" No, tam už mě neuvidí.
Děkuji Vám také za láhev sektu, která zpříjemnila náš sobotní večer. Přeji všem v Auto Palace Spořilov - AŤ SE DAŘÍ!

Helena Pechlátová

Velmi příjemné prostředí, pan Bohmer vše ochotně vysvětlil, ráda se sem vrátím.

Radka Fenik

Před nedávnem jsem navštívil dealerství Auto Palace Spořilov. Zvažoval jsem zakoupení nového vozu, ale ještě jsem nevěděl, jaké značky. Obešel jsem několik značek vozů, které tato společnost nabízí, a nakonec jsem se rozhodl pro vůz Škoda Rapid Spaceback. Důvodů bylo hned několik, ale ten hlavní byl přístup prodejce Lubomíra Ivana. Podal mi všechny důležité informace, které jsem požadoval a postaral se o to, abych odešel ze salonu s kupní smlouvou a maximálně spokojený. Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti Auto Palace Spořilov a hlavně prodejci Lubomíru Ivanovi za jeho přístup a jednání, kterým mi pomohl se správně rozhodnout při výběru vozu a služeb, které jsem požadoval.

Stanislav Sobotka

Všechno proběhlo v pořádku, dobrá nabídka, přístup i chování zaměstnanců bez připomínek.

Eva Midrlová

Chtěl bych projevit maximální spokojenost se službami v Auto Palace Brno. Toto dealerství mohu všem jen doporučit.

František Frys

Ve společnosti AutoPoint v pražských Butovicích jsem koupila již druhé auto značky Hyundai i30. Musím vyjádřit velký dík za profesionální jednání a chování, ochotu a vstřícnost celému prodejnímu týmu. Opět jsem byla moc spokojená. Dokážete skvěle poradit, nechybí u vás humor a vtip. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.

Denisa Holubová

Osobní přístup prodejce p. Szabo, byl mimořádně dobrý a pozitivní.

Jan Louda

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem zaměstnanců v AutoPoint Brno. Jmenovitě pan Hochmann byl již při jednání po telefonu velmi ochotný.

Michal Stehlík

Dobrý den, chtěla bych pochválit a vyzdvihnout přednosti prodejce pana Švancara. Auto sháníme zhruba od prosince. Na doporučení od známých jsme navštívili Auto Palace Butovice. Přístup všech a hlavně pana Švancara byl 100% perfektní. Ve všem nám pomohl, vysvětlil, vůz s námi prošel, upozornil na detaily. Jen díky jeho přístupu k nám jsme si koupili vůz, který jsme opravdu chtěli. Nevím, jak opravdu poděkovat. Díky za to, že máte tak skvělý pracovní team. V budoucnu budeme dále vaše dealerství využívat na pravidelný servis.
Děkuji a přeji vám mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
Eva Golecká se spokojenou rodinou

Eva Golecká

Rád bych touto cestou poděkoval panu Martinu Tomanovi za velice vstřícný a profesionální přístup při nákupu nového vozu.

Luboš Košan

Nejprve jsem mluvila s panem Kinterem po telefonu, kdy mi po mém popsání problému pomohl identifikovat závadu na mém vozu. Nebydlím v Čechách, tak byl pro mě velice důležitý čas a rychlost opravy. Pan Kinter si dopředu objednal nové díly na odstranění závady na mém voze a podle toho mi řekl nejbližší termín, kdy mám s autem přijet. V tomto krátkém čase mi také dokázal zarezervovat náhradní vozidlo. Pan Kinter je velice příjemný a vstřícný technik.

Jana Švecová

Chtěla bych velmi poděkovat Romanovi Vokrojovi, prodejci, který sedí na správném místě.
Prodejce s 5-ti "P".
Pomohl mi s výběrem vozu a za následné zpracování prodeje a všeho kolem mu patří velký dík.
Auto Palace Spořilov jistě doporučím svým známým a ráda se budu vracet.
Děkuji Vám!
Martina

Martina T.

Chtěl bych pochválit a zároveň poděkovat prodejci nových vozů Ford Martině Sklenářové za její vstřícnost a za její nadstandartní přístup k zákazníkovi a dále bych chtěl poděkovat Daně Zikmundové za skvěle sjednané pojištění, které se levněji nedá pořídit a za její profesionální přístup.

Štěpán Vít

Chtěla bych zprostředkovaně za mého otce poděkovat za velmi profesionální přístup pana Dvořáčka. Při nákupu auta nám velmi dobře poradil a podal všechny informace. Zvlášť oceňujeme přátelský přístup a jednání.

Veronika Šilerová

Chtěla bych tímto poděkovat odd. servisu za veškeré služby od koupě auta (leden 2013) až doposud, kdy jsem absolvovala už čtvrtou servisní prohlídku. Mile mě překvapila možnost provést společně s touto prohlídkou ihned i STK. Poděkování patří tentokrát hlavně servisnímu technikovi panu Stiborskému za jeho ochotu a lidský přístup. Neexistovala otázka, na kterou by mi pan Stiborský nedal vyčerpávající odpověď tak, abych vše jako laik pochopila. Jako klientovi mi vyšel vždy maximálně vstříc - je to člověk na svém místě. Ještě jednou děkuji.

V. Vyskočilová

Děkuji panu M. Hrubému, prodejci na pobočce Spořilov za naprosto profesionální znalosti a vstřícný přístup ke klientovi. Mohu jen vřele doporučit všem co mají zájem o nákup vozu, případně o radu. Pane Hrubý, děkuji Vám.

Petr Mika

Chtěla bych touto cestou poděkovat prodejkyni Janě Kortanové za nevšední profesionalitu a pomoc při výběru vozu (bez ohledu na pracovní dobu).Nic nebyl problém, vše splnila podle našeho přání a dohody.
Odvezli jsme si nejenom nový vůz (jsme velmi spokojeni), ale i hřejivý pocit z mimořádně vstřícného, milého a ochotného jednání.
Děkujeme.

Hana Kaslová

V Autopalace Butovice jsme si koupili již druhý vůz značky Hyundai a to pro jeho 100% spolehlivost a pro ohromný dík, neskutečně ochotné a profesionální jednání prodejce paní Petry Medřické ta na této skutečnosti má ten největší podíl, že se sem velice rádi vracíme jako do " našeho " servisu. Mnohokrát děkujeme.

manželé Vrzákovi

Dobrý den, než jsem si šel koupit do Autopoint vybraný vůz , četl jsem si recenze. Samá chvála, až jsem si říkal, že si to píší sami. Za svůj život jsem jako manažer vystřídal přes 40 vozů = 40 prodejců. V Autopoint jsem jednal konkrétně s p. Vokrojem a poté s p. Blažičevičem. Musím říci, klobouk dolů. Nejen že jsou oba pánové v pohodě, ale autům fakt rozumí. Mluví na rovinu, žádné báchorky o tom, že auto přede mnou řídila, 60ti letá jeptiška, a podobné nesmysly, kterými vás jinde krmí hned při vstupu. V bazaru jsem nechal 700.000,-odvezl si fakt bomba káru a sní i dobrý pocit, který je pro mne minimálně stejně důležitý, jako vynaložené finance. Třešínkou na dortu je sjednání pojištění se slečnou, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, protože je tak milá a krásná, že jí klidně podepíšete i třetí světovou válku (jen by jí mohla firma vybavit rychlejším počítačem). Ale abyste nezpychli, další referenci přidám po absolvování servisu ! Děkuji a přeji hezký den. VCH

Vítek

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem k zákazníkovi, ochotou pomoci a vstřícností celého prodejního týmu Auto Palace.

Jitka Malá

Nabídka občerstvení při čekání na vůz. Snaha vyjít vstříc a vyřídit vše včas. Z tohoto přístupu jsem nadšená.

Adéla Bystřická

Jako dlouholetý uživatel vozidel značky Mazda, bych rád vyjádřil spokojenost s profesionálním a vstřícným přístupem zaměstnance prodeje vozů Mazda v Auto Palace Spořilov, pana Jiřího Janovského, při nákupu nového automobilu Mazda CX3. Pan Janovský mě, jak je u něj již obvyklé, odborně seznámil s technickými parametry a jízdními vlastnostmi vozu. S panem Janovským spolupracuji já i moji kolegové ze společnosti EXPLOSIVE Service,a.s. téměř dvě desítky let a vždy k plné spokojenosti naší společnosti i jednotlivých zaměstnanců, jako uživatelů vozidel Mazda. Současně bych také chtěl vyjádřit spokojenost s velmi dobrou úrovní servisu vozidel, který poskytuje společnost Auto Palace Spořilov.

Petr Kopecký

Moc ráda bych poděkovala celému prodejnímu týmu Auto Palace Butovice za pomoc a služby při koupi vozu. Já sama pracuji v hotelu a musím říci, že mimo hotelnictví jsem se s tak úžasným servisem a milým přístupem nikde nesetkala.
Ještě jednou děkuji!

Eva Pašková

Při nákupu nového vozu jsem byl velmi spokojen.
Díky!

Zdeněk Tvarůžek

Pro koupi vozu Volvo mne přesvědčila příznivá nabídka operativního leasingu, rychlého a profesionálního přístupu personálu společnosti Auto Palace. Díky tomu jsem se po několika letech vrátil zpět ke značce Volvo a jsem spokojený.

Jindřich Lamač

Oceňuji přístup personálu, který se o mě v Auto Palace Butovice staral. Cítil jsem se jako vítaný zákazník.

...

Děkuji Auto Palace za zprostředkování pořízení automobilu pro moji ženu, speciálně pak panu Jungrovi z týmu prodeje Škoda, který byl velmi profesionální a ochotný od výběru až po předání vozu. Při příští příležitosti se na Vás rád obrátím.

Jakub Urbaník

Oceňuji velmi milé chování, profesionální přístup, odborné rady a snahu pomoci.
Velká spokojenost!!!

Varga

Příjemné vystupování, skvělá komunikace. Celkově maximální spokojenost!

Martin Pavlík

V Auto Palace Butovice hospodaří personál s časem zákazníka velmi pozorně. Podává vždy přesné a detailní informace. Jde o vysoký standard, se kterým jsem se nikde jinde nesetkal.

Karel Mařík

Prodejní tým je vynikající, byl jsem velice spokojený a už jsem doporučil dál a budu doporučovat. Přístup je skvělý a profesionální. Pokud by tací lidé byli ve Volvu všichni, celý svět by jezdil jen v této značce.

M.B.

Velké poděkování za příkladnou práci prodejce pana Chrastila při zpracování nabídky a realizace koupě vozidla FORD a to vše v době vánočních svátků.

Ota Škoda

Chtěla bych poděkovat panu Švancarovi za příkladný přístup při nákupu mého skoro nového vozu. Jako žena autům moc nerozumím, a tak jsem byla moc ráda, že mi se vším pomohl a poradil. Samozřejmě měl pravdu, i30 kombi je úžasné autíčko a po velice krátkém čase jsem si ho zamilovala a myslím, že se s ním nikdy nebudu chtít rozloučit. A když někdy přeci jen ano, tak jen za nějaký nový model a zase jenom u Auto Palace Butovice. Přeji Hyundai i Auto Palace mnoho prodaných vozů a mnoho stejně spokojených zákazníků.

Dana Sovová

Minulý týden jsme si v autosalonu Auto Palace Spořilov koupili novou Mazdu 3. I přestože dodání auta mělo více jak měsíc zpoždění, byli jsme velmi spokojeni s přístupem a jednáním prodejce, pana Marka Ježka. Chceme vyzdvihnout jeho profesionalitu a vstřícnost.

,

Společnost Auto Palace Spořilov mi byla doporučena od známého. Nákup vozidla Škoda Fabia proběhl dle mých představ a jsem velice spokojen.
Služby této společnosti mohu dále jen doporučit.

M.S.

Dovoluji si poděkovat za profesionální obsluhu při výběru automobilu Škoda Octavia Combi (2AY 8288) Vašemu zaměstnanci panu Novotnému, který se mi věnoval po dobu několika hodin, zodpověděl na všechny mé otázky ohledně stavu vozidla. Jeho kvalit si proto dovolím využít při výběru dalšího automobilu, který plánuji zakoupit a jsem přesvědčen, že jen ke spokojenosti jako jsem nyní s mým vozem od Vaší společnosti.

Přeji Vám v Novém roce 2017 jen samé spokojené klienty.

S pozdravem

František Johanes

František Johanes

Dobrý den, se službami Auto Palace Brno, ať již servisu i autobazaru, kde jsem kupoval 2 auta, nadmíru spokojen. Děkuji

Tom

Profesionální přístup, příjemné prostředí a skvělé služby. Nákup jsem si opravdu užil.

Jiří Fantal

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »