Operativní leasing Hyundai

  • Měsíční splátka s DPH
  • Značka
  • Roční nájezd
  • Doba pronájmu
  • 1
  • Zobrazeno 1. - 8. vozidlo z 8

Toužíte po novém autě, ale odrazuje vás statisícová investice? Pořiďte si vůz Hyundai na „operák“. AutoPalace vám přináší 8 automobilů už od 4 963 Kč Kč s DPH měsíčně.

Příležitostným řidičům nabízíme vozy Hyundai na operativní leasing s ročním nájezdem od 10 000 km. Plánujete-li automobil využívat na maximum, pak se vám hodí roční nájezd až 25 000 km.

Vyzkoušejte si Hyundai na operativní leasing jen na 25 měsíců nebo jej mějte v pronájmu až 36 měsíců. Po skončení operativního leasingu můžete sáhnout po zbrusu novém modelu nebo si auto, které vám přirostlo k srdci, odkoupit. S financováním vám rádi pomůžeme. S akontací od 0 % a dobou splatnosti až 96 měsíců to bude hračka.

Často se nás ptáte

Co je operativní leasing?

Operativní leasing je jednoduše řečeno dlouhodobý pronájem vozu. Skutečným majitelem automobilu je leasingová společnost. Vy však můžete za předem domluvenou měsíční splátku vůz využívat bez jakýchkoliv omezení. Navíc se díky „operáku“ zbavíte dodatečných, časově i finančně náročných činností, které jsou s provozem auta nevyhnutelně spojeny.

Jaký je rozdíl mezi finančním a operativním leasingem?

Po skončení finančního leasingu věc automaticky přechází do vlastnictví klienta. V případě operativního leasingu automobil zůstává majetkem leasingové společnosti, pokud se klient nerozhodne jej odkoupit. Operativní leasing je tak vhodný pro ty, kteří potřebují auto jen na určitou dobu nebo si chtějí neustále užívat výhod nových vozů.

Nabídka vozidel