Kariéra - volné pozice

AUTOMECHANIK – Spořilov – Praha Auto Palace Spořilov

Hledáme automechanika – Praha 4 - SPOŘILOV Kdo jsme? Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!
Více informací

TECHNIK MYČKY VOZIDEL - Spořilov - Praha Auto Palace Spořilov

Hledáme nového energického kolegu na pozici Technika myčky vozidel, který je vždy dobře naladěný a nezalekne se žádné práce. Pozice je vhodná i pro absolventy neboť Vás všemu rádi naučíme!
Více informací

AUTOLAKÝRNÍK – Spořilov – Praha Auto Palace Spořilov

Hledáme autolakýrníka – Praha 4 - SPOŘILOV Kdo jsme? Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!
Více informací

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ – Spořilov – Praha Auto Palace Spořilov

Hledáme šikovného ideálně již zkušeného kolegu, nebo kolegyni pro prodej ojetých aut do AutoPointu na Spořilově. Naše představa je taková, že Vás bude bavit prezentovat vozidladoporučit a zajistit testovací jízdu, obchodování je pro Vás výzvou a zábavou zároveň.

Více informací

PŘIJÍMACÍ TECHNIK / TECHNIK SERVISU – Spořilov – Praha Auto Palace Spořilov

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!
Více informací

AUTOKLEMPÍŘ - Spořilov - Praha Auto Palace Spořilov

Hledáme autoklempíře – Praha 4 - SPOŘILOV Kdo jsme? Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!
Více informací

Řidič / technik autopůjčovny – brigáda – Spořilov – Praha Auto Palace Spořilov

Autopůjčovna RentPoint hledá zájemce nebo zájemkyni o brigádu na pozici řidiče / technika. RentPoint je součástí Auto Palace a nabízí nejširší paletu vozů na českém trhu. Nabízí vozy všech segmentů – vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. Součástí servisu společnosti RentPoint je zároveň půjčovna luxusních limuzín, dopravní služby a mnohem více. Rent Point je jedna z největších autopůjčoven v České republice.
Více informací

AUTOMECHANIK – Butovice – Praha Auto Palace Butovice

Na pozici Automechanika hledáme: • fandu do aut, kterého baví opravy, převodovky, vůně oleje • pečlivého, samostatného, zodpovědného • s výučním listem v oboru
Více informací

TECHNIK PŘÍJMU OPRAV – Butovice – Praha Auto Palace Butovice

Hledáme přijímacího technika vozů zn. HYUNDAI – Praha 5 - BUTOVICE
Více informací

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ – Butovice – Praha Auto Palace Butovice

Na pozici Prodejce ojetých vozů hledáme: • milovníka aut, co si užívá přímou komunikaci se zákazníky • se středoškolským vzděláním – ukončeno maturitou • zkušeného prodejce, pečlivého, samostatného, zodpovědného • zkušeného aktivního řidiče Co bude Vaším úkolem: • hledání nových obchodních příležitostí • poskytování informací o vozidlech v prodejních prostorách • spokojenost našich zákazníků • dosažení stanoveného měsíčního zisku z prodeje více...

Více informací

SKLADNÍK A IDENTIFIKÁTOR NÁHRADNÍCH DÍLŮ - Butovice - Praha Auto Palace Butovice

Hledáme skladníka a identifikátora náhradních dílů – Praha 5 - BUTOVICE Kdo jsme? Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!
Více informací

AUTOKLEMPÍŘ - Brno Auto Palace Brno

Koho potřebujeme a hledáme?

Pokud chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný, u nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – certifikovaná, špičkově vybavená klempírna. Máme hodně zakázek a rosteme, a tak hledáme zručného a přesného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně.Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Více informací

AUTOMECHANIK – Brno Auto Palace Brno

Na pozici Automechanika hledáme: • fandu do aut, kterého baví opravy, převodovky, vůně oleje • pečlivého, samostatného, zodpovědného • s výučním listem v oboru
Více informací

OBSLUHA MYCÍ LINKY - Brno Auto Palace Brno

Hledáme nového energického kolegu na pozici Technika myčky vozidel, který je vždy dobře naladěný a nezalekne se žádné práce.

Pozice je vhodná i pro absolventy neboť Vás všemu rádi naučíme!

Více informací

AUTOELEKTRIKÁŘ/DIAGNOSTIK – Brno Auto Palace Brno

Na pozici Autoelektrikáře hledáme: • fandu do aut s pozitivním přístupem k práci • pečlivého, samostatného, zodpovědného • s výučním listem v oboru • praxe v oboru výhodou, orientace v elektrických schématech
Více informací