Skladové vozy Toyota

AutoPalace Vám přináší nabídku 22 skladových vozů značky Toyota . Nabízené vozy jsou v cenovém rozmezí 114 900 až 1 019 900 Kč.
  • 1
  • 2
  • Zobrazeno 1. - 12. vozidlo z 22

Vyberte si mezi 22 skladovými vozy Toyota to pravé auto pro vás. S cenou již od 114 900 Kč s DPH najdete nové i ojeté vozy s výkonem motoru 54 kW až 147 kW. U nabízených skladových aut Toyota umožňujeme prodloužit záruku až na 3 roky. Zároveň garantujeme počet najetých kilometrů, a to již od 7 800 km do 207 600 km.

Kupte si jeden ze skladových vozů Toyota online z pohodlí domova a my vám jej přivezeme až před dům. Ke všem autům Toyota zajišťujeme kompletní servis vč. klempírny, lakovny a prodeje náhradních dílů. Zájemcům navíc nabízíme možnost financování s akontací od 0 % a splatností až 96 měsíců.

Nevíte si rady se starým vozem? Neztrácejte čas a nervy se zařizováním jeho prodeje. Zajistíme výkup vozu za nejlepší možnou cenu. Všechnu administrativu vyřídíme a peníze vám dáme na ruku do 90 minut. Jednoduše a bez starostí.

Často se nás ptáte

Co potřebuji ke koupi skladového vozu?

Kupujete-li u nás auto jako fyzická osoba, stačí vám doklad totožnosti, plná moc, potvrzení příjmu při půjčce nad 300 000 Kč a v případě cizinců také povolení pobytu v ČR. Více informací najdete zde.

Kdy pojistit auto při koupi?

Nové i ojeté auto je nutné pojistit, ještě než vyrazíte na silnici. Proto našim klientům poskytujeme možnost sjednání nejvýhodnější pojistky přímo na místě v den koupě.

Nabídka vozidel