O společnosti

Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Skupina v současnosti působí v 8 zemích Evropy – v Nizozemsku, České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a Belgii. V roce 2018 dosáhla skupina AutoBinck obratu 1 mld. EUR a je rozdělena do 3 divizí: 1) Retail a distribuce vozidel (m.j. skupina Auto Palace), 2) Leasing a financování (Business Lease) a 3) Smart mobility.

V rámci ČR a Slovenska je jednou z největších skupin zabývajících se maloobchodním prodejem s ročním prodejem více než 10 000 vozů a zároveň jedním z největších nizozemských investorů v ČR. Hodnota investic za dobu působení v ČR činí na 1,7 mld. Kč.

Proč si vybrat AutoPalace

Společnost Auto Palace má silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody pro firmy v počtu jednotek až stovek vozů. Auto Palace nabízí širokou škálu služeb na každé pobočce. Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin (AutoPoint), prodej a nákup luxusních vozů (AutoPoint Premium), servisní zázemí, karosárnu, prodej náhradních dílů a autopůjčovnu (RentPoint). Součástí všech prodejních center jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Auto Palace je rovněž ekologicky velmi zodpovědná, proto podporuje prodej elektromobilů a vlastní i dvě nabíjecí stanice.

AutoPalace nabízí ale ještě mnohem více. Silná pozice na trhu umožňuje firmě nabídnout všem zájemcům o nový či ojetý vůz tu nejlepší cenu na trhu a zároveň pomoci při výběru financování a pojištění jejich vozu. Samozřejmostí je také výkup vozu na protiúčet za mimořádně výhodných podmínek.

Volné pracovní pozice