O společnosti

AutoPalace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu – jedné z nejstarších automobilových společností na světě. AutoBinck je zároveň jedním z největších nizozemských investorů v ČR. AutoBinck v současnosti působí v 8 zemích Evropy – v Nizozemí, České republice, Slovensku, Belgii, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Slovinsku. V současnosti je rozdělena do 4 divizí: 1) ACDR – Distribuce a retail vozidel (m.j. skupina AutoPalace), 2) Leasing a financování (Business Lease), 3) Mobinck, 4.) Smart mobility.

Skupina AutoPalace zahájila svou činnost na našem území v roce 1991 jako importér a prodejce automobilů značky Mazda a dnes patří mezi dva nejvýznamnější dealery na trhu v ČR. Za 31 let působení na českém a slovenském trhu skupina prodala téměř 195 tisíc vozů. Svým zákazníkům nabízí ve svých čtyřech prodejních centrech v Praze a jednom v Brně a Karlových Varech, prodej automobilů značek – Audi, CUPRA, Ford, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, SEAT, Škoda, Opel, Volvo, Peugeot, Volkswagen a Užitkové vozy Volkswagen. Zároveň vlastní dvě pobočky v Bratislavě na Slovensku, kde je prodej a servis zaměřen na vozy značek BMW, Mazda, MINI a Mitsubishi. V současnosti je AutoPalace největším prodejcem vozů Ford, Hyundai, Mazda a Mitsubishi v ČR. V roce 2021 dosáhla v ČR tato dealerská skupina obratu 7,3 mld. Kč.

AutoPalace nabízí širokou škálu služeb na každé pobočce. Pod jednou střechou u nás zákazníci naleznou zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetých vozů. Na vybraných pobočkách pak rovněž specializované servisní a prodejní místo pro užitková vozidla, karosárnu a lakovnu, velkoobchodní prodej náhradních dílů a autopůjčovnu. Součástí všech prodejních center jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Skupina AutoPalace je rovněž ekologicky velmi zodpovědná, proto podporuje prodej elektromobilů a s tím spojený rozvoj infrastruktury.

Proč si vybrat AutoPalace

Společnost Auto Palace má silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody pro firmy v počtu jednotek až stovek vozů. Auto Palace nabízí širokou škálu služeb na každé pobočce. Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin (AutoPoint), prodej a nákup luxusních vozů (AutoPoint Premium), servisní zázemí, karosárnu, prodej náhradních dílů a autopůjčovnu (RentPoint). Součástí všech prodejních center jsou autorizovaná servisní střediska vybavená nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Auto Palace je rovněž ekologicky velmi zodpovědná, proto podporuje prodej elektromobilů a vlastní i dvě nabíjecí stanice.

AutoPalace nabízí ale ještě mnohem více. Silná pozice na trhu umožňuje firmě nabídnout všem zájemcům o nový či ojetý vůz tu nejlepší cenu na trhu a zároveň pomoci při výběru financování a pojištění jejich vozu. Samozřejmostí je také výkup vozu na protiúčet za mimořádně výhodných podmínek.

Volné pracovní pozice