Skladové vozy ŠKODA

AutoPalace Vám přináší nabídku 482 skladových vozů značky ŠKODA . Nabízené vozy jsou v cenovém rozmezí 101 590 až 1 776 100 Kč.
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 41
  • Zobrazeno 1. - 12. vozidlo z 482

Vyberte si mezi 482 skladovými vozy ŠKODA to pravé auto pro vás. S cenou již od 101 590 Kč s DPH najdete nové i ojeté vozy s výkonem motoru 44 kW až 206 kW. U nabízených skladových aut ŠKODA umožňujeme prodloužit záruku až na 3 roky. Zároveň garantujeme počet najetých kilometrů, a to již od 0 km do 411 400 km.

Kupte si jeden ze skladových vozů ŠKODA online z pohodlí domova a my vám jej přivezeme až před dům. Ke všem autům ŠKODA zajišťujeme kompletní servis vč. klempírny, lakovny a prodeje náhradních dílů. Zájemcům navíc nabízíme možnost financování s akontací od 0 % a splatností až 96 měsíců.

Nevíte si rady se starým vozem? Neztrácejte čas a nervy se zařizováním jeho prodeje. Zajistíme výkup vozu za nejlepší možnou cenu. Všechnu administrativu vyřídíme a peníze vám dáme na ruku do 90 minut. Jednoduše a bez starostí.

Často se nás ptáte

Co potřebuji ke koupi skladového vozu?

Kupujete-li u nás auto jako fyzická osoba, stačí vám doklad totožnosti, plná moc, potvrzení příjmu při půjčce nad 300 000 Kč a v případě cizinců také povolení pobytu v ČR. Více informací najdete zde.

Kdy pojistit auto při koupi?

Nové i ojeté auto je nutné pojistit, ještě než vyrazíte na silnici. Proto našim klientům poskytujeme možnost sjednání nejvýhodnější pojistky přímo na místě v den koupě.

Nabídka vozidel