Elektromobilita v AutoPalace

Nové trendy a technologie, jako například udržitelná mobilita, pro nás vždy byly a jsou důležitou prioritou. Jako autorizovaný prodejce 15 automobilových značek Vám jako jedni z mála, můžeme nabídnout širokou škálu elektrických i hybridních vozidel, od malých osobních elektromobilů, až po velké užitkové elektrické dodávky.

Elektromobilů každým dnem oslovují v ČR i po celém světě více více řidičů. Pokud by nový či ojetý elektromobil udělal radost i vám, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s jeho výběrem. Elektromobily mají spoustu výhod, které jistě oceníte vy i životní prostředí. Ve stručnosti uveďme například tichý provoz, skvělou akceleraci, nízké náklady na provoz a samozřejmě i již zmíněný ekologický přínos zejména pro bezprostřední okolí.

S elektromobilitou je spojena i nová legislativa, která se postupem času mění. Proto vždy doporučujeme sledovat aktuální informace, které vám rádi poskytneme. Elektromobily jsou v mnoha zemích, krom jiného, podporovány i finančními příspěvky ve formě dotací. Od roku 2024 je možné čerpat příspěvek na nové elektromobily a dobíjecí stanice i v České republice. Byla by škoda této příležitosti nevyužít.

Do kategorie udržitelné mobility se řadí i hybridní vozy, které se snaží kombinovat to nejlepší z vozů se spalovacím motorem a elektromobilů.

Vyberte si nový elektromobil