Objevte nové, plně elektrické Volvo EX30

Dosud nejmenší a plně elektrické SUV značky Volvo. Již brzy na našich salonech.

Do našich salonů ve Vysočanech a v Brně již brzy dorazí dosud nejmenší, plně elektrické SUV Volvo EX30. Zažijte jízdu v novém vozu mezi prvními a rezervujte si testovací jízdu již nyní. Až k nám vozy dorazí, kontaktují Vás naši prodejci a domluví přesný termín jízdy. Těšíme se na Vás!

Dotace na elektromobily

 • Dojezd na elektřinu až

  480 km

 • Zrychlení 0–100 km/h za

  3,6 s

 • Objem zavazadlového prostoru

  318 l

 • Doba rychlého nabíjení 10–80 %

  26,5 min

Exteriér

Dosud nejmenší SUV Volvo

Kompaktní SUV ve svěžím a moderním designu Vás zaujme nejen svým odvážným a minimalistickým provedením, ale i odpovědností. Přibližně 25 % veškerého hliníku, 17 % veškeré oceli a plastů použitých ve voze Volvo EX30 je recyklovaných.

Interiér

Nový vzhled a vyladěné provedení

Pro Volvo EX30 byly navrženy čtyři interiéry inspirované přírodou. Najdete v nich nádherná, barevně sladěná čalounění a dekorativní panely vyrobené z obnovitelných a recyklovaných materiálů. Zážitek z jízdy doplňuje 12,3” centrální displej s jednoduššími ovládacími prvky a s více možnostmi přizpůsobení pro intuitivnější řízení. Součástí je i stylový soundbar s výkonným audiosystémem.

Špičkové technologie

Vůz, který se Vám přizpůsobí

Nové Volvo EX30 Vás nikdy ve štychu nenechá. Díky bezdrátové nabíječce, čtyřem USB-C portům a elektrické zásuvce v zavazadlovém prostoru budete plně vybavení i na delší výlety. O bezpečnost se postarají inteligentní systém na upozornění při otevírání dveří, 360° kamera, asistent parkování, systém kontroly pozornosti nebo systémy na předcházení a zmírňování kolizí.

Pokud máte o nové Volvo EX30 zájem, neváhejte kontaktovat naše prodejce. Až k nám auto dorazí, rádi si s Vámi domluví testovací jízdu.

Dotace na elektromobily

Podobné nabídky