Objevte nové, plně elektrické Volvo EX30

Dosud nejmenší a plně elektrické SUV značky Volvo. Již brzy odhaleno na našich salonech.

Dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní odhalení tohoto dosud nejmenšího, plně elektrického SUV Volvo, které se bude konat na našich salonech. Odhalení v Brně se bude konat 7. 10. 2023 od 10:00 do 16:00 hod a ve Vysočanech proběhne 14. 10. 2023 od 10:00 do 16:00 hod. Budete mít šanci si mezi prvními prohlédnout nové Volvo EX30 na vlastní oči. Čekat na Vás bude i drobné občerstvení a samozřejmostí budou i naši prodejci, kteří Vám budou plně k dispozici. Máte-li zájem o účast na odhalení, tak nás neváhejte kontaktovat.

 • Dojezd na elektřinu až

  480 km

 • Zrychlení 0–100 km/h za

  3,6 s

 • Objem zavazadlového prostoru

  318 l

 • Doba rychlého nabíjení 10–80 %

  26,5 min

Exteriér

Dosud nejmenší SUV Volvo

Kompaktní SUV ve svěžím a moderním designu Vás zaujme nejen svým odvážným a minimalistickým provedením, ale i odpovědností. Přibližně 25 % veškerého hliníku, 17 % veškeré oceli a plastů použitých ve voze Volvo EX30 je recyklovaných.

Interiér

Nový vzhled a vyladěné provedení

Pro Volvo EX30 byly navrženy čtyři interiéry inspirované přírodou. Najdete v nich nádherná, barevně sladěná čalounění a dekorativní panely vyrobené z obnovitelných a recyklovaných materiálů. Zážitek z jízdy doplňuje 12,3” centrální displej s jednoduššími ovládacími prvky a s více možnostmi přizpůsobení pro intuitivnější řízení. Součástí je i stylový soundbar s výkonným audiosystémem.

Špičkové technologie

Vůz, který se Vám přizpůsobí

Nové Volvo EX30 Vás nikdy ve štychu nenechá. Díky bezdrátové nabíječce, čtyřem USB-C portům a elektrické zásuvce v zavazadlovém prostoru budete plně vybavení i na delší výlety. O bezpečnost se postarají inteligentní systém na upozornění při otevírání dveří, 360° kamera, asistent parkování, systém kontroly pozornosti nebo systémy na předcházení a zmírňování kolizí.

Pokud máte o nové Volvo EX30 zájem, neváhejte kontaktovat naše prodejce. Až k nám auto dorazí, rádi si s Vámi domluví testovací jízdu.

Podobné nabídky