Nový Hyundai IONIQ 6

IONIQ 6 je přelomový elektromobil značky Hyundai, navržen jako obrys nové éry elektrické mobility. Půvabná aerodynamická silueta, prostorný interiér, technologie připravené pro budoucnost a špičkový výkon nejsou jen superlativa, nýbrž definice nového Hyundai IONIQ 6, který dorazil do našeho salonu AutoPalace Butovice. Rezervujte si testovací jízdu již nyní a přesvědčte se, že každá jízda může být zážitkem. Naši prodejci Vám rádi zodpoví jakýkoliv dotaz nebo zpracují nabídku.

 • Dojezd přes 610 km

  díky mimořádně nízkému součiniteli odporu vzduchu pouhých 0,21 a špičkovému elektrickému pohonu.

 • Ocenění Euro NCAP

  "Nejlepší vůz ve své třídě"

 • Záruka

  5 let bez omezení počtu ujetých kilometrů, 8 let na baterii/160 000 km

Exteriér

Čisté, oblé linie a uhlazený design elektromobilu IONIQ 6 vyzařují elegantní jednoduchost. Aerodynamické a emotivní oblé křivky, a hladké linie vzdávají hold ikonickým vozidlům 20. a 30. let minulého století – přepracovaným pro dnešní udržitelnou mobilitu.

 • Jedinečná typologie se vyznačuje čistými a jednoduchými liniemi a aerodynamickým designem.
 • Nízkoprofilová záď byla navržena s ohledem na aerodynamickou účinnost pro maximalizaci dojezdu.
 • Eliptický zadní spoiler, inspirovaný křídlem, s jeho jedinečným signaturním LED osvětlením.

Interiér

Vnitřní prostor elektromobilu IONIQ 6 byl od počátku zaměřen na člověka a byl vyvíjen současně s vnějším tvarem. Tento integrovaný přístup je netradičním způsobem navrhování vozu, ale přinesl výjimečný výsledek: Kabinu připomínající kokon, která umožňuje cestujícím svobodně si užívat života ve voze. Vnitřní prostor byl maximalizován a protáhl se vpředu i vzadu.

 • Kupolovitá kabina, inspirovaná konceptem Prophecy, je navržena tak, aby byla pohodlná a praktická - jako osobní úkryt podobný kokonu.
 • Udělejte si pohodlí díky předním sedadlům nastavitelným v 8 směrech. Opřete se a dopřejte si osvěžující přestávku při nabíjení – stisknutím jediného tlačítka.

Technologie

Design není jedinou věcí, kterou nový IONIQ 6 vyníká. 800V bateriový systém zaručuje ultrarychlé nabíjení (10-80 % za 18 minut, za 5 minut dobití na 100 km) a přináší strhující výkon. Je postaven na nové špičkové platformě, která není ničím menším než technologickým milníkem v éře rozvoje elektromobilů.

 • Inteligentní systém předních světel poskytne skvělou viditelnost, aniž byste oslňovali ostatní řidiče, jelikož projekční LED světlomety se nastavují automaticky v reálném čase.
 • Volant s LED infografikou, který zobrazuje režim jízdy, zařazení zpátečky, hlasové rozpoznávání a dobíjení vozu.

Výkon

Tento plně elektrický čtyřdveřový sedan elegantně kombinuje úžasný výkon s ohromující řadou chytrých technologií a nabízí dojezd přes 610 km. Byl vytvořen, aby vás dovezl dál – s rychlejším nabíjením a elegantnějším stylem.

 • Pohon všech kol: Ve verzi s pohonem všech kol je IONIQ 6 poháněn dvěma elektromotory integrovanými do přední a zadní nápravy, které poskytují výkon 325 k (239 kW) a okamžitý točivý moment 605 Nm (k dispozici pouze společně s baterií s dlouhým dojezdem 77,4 kWh).
 • Dlouhý dojezd: Sada akumulátorů s dlouhým dojezdem umožňuje u pohonu zadních kol dojezd na elektřinu více než 610 km (WLTP). Poskytuje výkon 228 k (168 kW). Ve variantě s pohonem všech kol poskytuje plně elektrický dojezd 570 km (WLTP) a výkon 325 k (239 kW).
Přijďte si k nám tuto jedinečnou novinku vyzkoušet.

Podobné nabídky