Nový Hyundai STARIA

Úžasně futuristický, elegantní design exteriéru STARIA využívá minimalistické linie pro maximální vizuální dojem. Je definován jedinou plavnou křivkou, procházející zepředu dozadu, ta je inspirována září, která při pohledu z vesmíru osvětluje horizont Země při východu slunce. Dojem kosmické lodi evokují i rozsáhlá panoramatická okna. Vozy Hyundai STARIA jsou již na našem showroomu, kde je možnost si vůz prohlédnout na vlastní oči a také se objednat na testovací jízdu.

Testovací jízda

Zvolte si svůj prostor

Je to na vás. Více cestujících? Nebo více luxusu? Počet sedadel ve výbavě STARIA Tour: 9. Počet sedadel v luxusní výbavě STARIA LUXURY: 7. Prostorné, široce otevřené uspořádání interiéru - navržené tak, aby vyhovovalo různým životním stylům. A zaměřuje na to podstatné - větší prostornost a flexibilitu. A díky velkorysému prostoru pro nohy, který patří mezi nejlepší ve svém segmentu, jsou sedadla navržena tak, aby poskytovala pocit prostoru a pohodlí.

LED světlomety

STARIA LUXURY je vybavena „krychlovými“ LED světlomety, orámovanými chromovou linkou, která dokonale zvýrazňuje exkluzivní síťový vzor mřížky pro ještě více futuristický vzhled. 

Výrazné detaily

Široká mřížka chladiče, orámovaná širokými horizontálními světly pro denní svícení a jedinečnými světlomety, má výrazný, jasně rozpoznatelný síťový vzor.

Skrytý zadní stěrač

Zadní stěrač je skrytý, aby neodváděl pozornost od čistých linií modelu STARIA, inspirovaných vesmírnou lodí. 

Sofistikované technologie pro větší komfort a bezpečnost

Špičkové chytré technologie modelu STARIA vám dávají svobodu soustředit se na důležitější věci. Užijte si vysokou úroveň konektivity, nejlepší bezpečnostní a asistenční funkce ve své třídě a chytré praktické funkce, které nově přináší ještě větší zážitky z cestování v autě.

Pohodlí

Prémiové ambientní osvětlení, které hraje 64 barvami vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Pasažéry můžete lépe vidět i slyšet díky zabudované kameře a reproduktorům. K Vašemu komfortu jistě přispěje 3zónová klimatizace a 360 kamerový systém.

Konektivita

S plně digitálním přístrojovým panelem a 10,25 palcovou dotykovou obrazovkou máte snadný přístup ke všem informacím a ovládacím prvkům. Vepředu zůstanete připojeni také díky bezdrátovému nabíjení Vašeho telefonu a pasažéři díky USB přípojkám.

Výkon

2,2l vznětový motor má výkon 177 koní a je dodáván se 6stupňovou manuální nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Nechybí ani přepínání jízdních režimů od ekologické jízdy po tu sportovní.

Vyzkoušejte jej jako první

Vozy Hyundai STARIA jsou již na našem showroomu, kde je možnost si vůz prohlédnout na vlastní oči a také se objednat na testovací jízdu. Nový Hyundai STARIA můžete mít již od 9 913 Kč měsíčně při využití financování nebo si vůz můžete pronajmout na operativní leasing již za 14 867 Kč měsíčně bez DPH.

Testovací jízda

 

Testovací jízda Hyundai STARIA

Souhlas

Podobné nabídky