Mytí vozů Karlovy Vary

Nově nabízíme ruční mytí exteriéru vozů na pobočce Karlovy Vary.

 


Karlovy Vary

Pokud už se nechcete dívat na svůj špinavý vůz, přijeďte k nám do Auto Palace Karlovy Vary, kde vůz ručně umyjeme. Na vás je pouze vybrat si program. O vše ostatní se postaráme my.

V nabídce také máme detailingové mytí - produkty od značky Pikatec, což je důkladné a šetrné čištění automobilu, jeho renovace a konzervace. Cílem detailngového mytí je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu. Dle velikosti vozu a zvoleného programu bude určeno, jak dlouho bude celý proces trvat.

Pokud si chcete zpříjemnit čekání, zajistíme vám odvoz i následné vyzvednutí z nedalekého centra města, nebo nákupního centra.


Detailingové mytí

Provádíme detailingové mytí s produkty od značky Pikatec. Váš vůz důkladně a šetrně vyčistíme, díky tomu bude opět vypadat jako nové.

  • O vše se postaráme
    Vy si jen zvolíte program
  • Detalingové mytí vozu
    Důkladné a šetrné čištění

Kontakty a ceníky mytí

Program 1
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Setření silikonovou stěrkou.
250 Kč vč. DPH
Program 2
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Ruční vysušení karoserie včetně prahu a vnitřních hran dveří. Impregnace pneumatik. Doleštění vnějších oken.
350 Kč vč. DPH
Program 3
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Ruční vysušení karoserie včetně prahu a vnitřních hran dveří, impregnace pneumatik. Doleštění vnějších oken, aplikace vosku na karoserii.
490 Kč vč. DPH
Program S
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Ruční vysušení karoserie včetně prahu a vnitřních hran dveří, impregnace pneumatik, vysání interiéru vozidla, otření plastových částí interieru. Dezinfekce všech kontaktních ploch.
590 Kč vč. DPH
Program M
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Ruční vysušení karoserie včetně prahu a vnitřních hran dveří, impregnace pneumatik, vysání interiéru vozidla včetně kufru, otření a oživení plastových částí interiéru, vyleštění oken a zrcátek. Dezinfekce všech kontaktních ploch. Provonění.
799 Kč vč. DPH
Program L
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Ruční vysušení karoserie včetně prahu a vnitřních hran dveří, impregnace pneumatik, vysání interiéru vozidla včetně kufru, tepovaní koberečků (4ks), otření a oživení plastových částí interiéru, vyleštění oken a zrcátek. Dezinfekce všech kontaktních ploch, aplikace vosku na karoserii. Provonění.
990 Kč vč. DPH
Program XL
Bezkontaktní předmytí vozu - odstranění hmyzu a nečistot. Ruční mytí aktivní pěnou, mytí kol. Ruční vysušení karoserie včetně prahu a vnitřních hran dveří, impregnace pneumatik, vysání interiéru vozidla včetně kufru, tepovaní koberečků (4ks), sedadel a kufru, otření a oživení plastových částí interiéru, vyleštění oken a zrcátek. Dezinfekce všech kontaktních ploch, aplikace vosku na karoserii. Provonění.
1 690 Kč vč. DPH
Čištení klimatizace
499 Kč vč. DPH

+420 734 295 310

mytivozu.kv@autopalace.cz

Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary 


Kontakty a ceníky detailingové mytí

Leštění jedno krok (5h)
zahrnuje základní mytí, odstranění asfaltu, pryskyřice a polétavé rzy, hloubkové čištění laku včetně strojového navoskování, program dekontaminace speciální hmotou a chemickou vazbou, odmaštění laku, prvoúrovňové korektní leštění laku, odstranění jemných škrábanců a hologramů
4 950 Kč vč. DPH
Leštění dvou krok (9h)
zahrnuje základní mytí, odstranění asfaltu, pryskyřice a polétavé rzy, hloubkové čištění laku včetně strojového navoskování, program dekontaminace speciální hmotou a chemickou vazbou, odmaštění laku, prvoúrovňové korektní leštění laku ve dvou úrovních, odstranění jemných škrábanců a hologramů
7 950 Kč vč. DPH
Leštění tří krok (12h)
zahrnuje základní mytí, odstranění asfaltu, pryskyřice a polétavé rzy, hloubkové čištění laku včetně strojového navoskování, program dekontaminace speciální hmotou a chemickou vazbou, odmaštění laku, prvoúrovňové korektní leštění laku ve třech až pěti úrovních, odstranění jemných škrábanců a hologramů
11 950 Kč vč. DPH
Pikatec Diamond (5h)
Základní mytí vozu, program dekontaminace laku, nanesení keramiky, oboustranné vyleštění všech oken vozu. Základní rozdíl je, že řada Diamond obsahuje vyšší obsah křemíku a tudíž je tvrdší a lépe ochrání Váš vůz. Doporučujeme na vozy dražší 500tis.
5 599 Kč vč. DPH
Tekuté stěrače (30 min)
Extrémní hydrofobita (voduodpudivost) povrchu zajišťuje, že kapky vody samy stékají náporem vzduchu z povrchu skla. Zlepšení odvodu vody z okna při dešti navíc zlepšuje výhled z auta, a tím zvyšuje bezpečnost při jeho řízení.
690 Kč vč. DPH
Karnaubský vosk PREMIUM (1h 30min)
zahrnuje základní mytí, program dekontaminace laku, profesionální nanesení Karnaubského vosku....Meguiar's vosk v tuhé formě je nejmodernější polymerový vosk s technologií "odpuzování vody"! Poskytuje zvýšenou ochranu. Náš vosk poskytuje ochranu, která nemá obdoby a zároveň přináší hluboký zrcadlový lesk
1 590 Kč vč. DPH
Rozleštění jednoho dílu vozu (30min)
Hloubkové čištění laku včetně strojového navoskování, program dekontaminace speciální hmotou a chemickou vazbou, odmaštění laku, prvoúrovňové korektní leštění laku dle potřeby. <small>Uváděná cena je cena od ?b:</small>
od 499 Kč vč. DPH
Čištění a impregnace kůže (2h)
Prémiové kondicionéry kůži vyživují a zanechávají ji příjemnou na pohled i na dotek. UV ochrana navíc pomáhá předcházet stárnutí a blednutí kůže.
1 990 Kč vč. DPH
Základní mytí (30min)
předmytí aktivní pěnou, ruční mytí disků, ruční mytí karoserie, nástřik k ostranění hmyzu, rychlovosk, čištění vnitřních hran dveří a prahů, ruční vysušení karoserie, umytí podběhů kol, setření prachu na přístrojové desce, provonění interiéru
290 Kč vč. DPH
Program SILVER (1h 30min)
Předmytí aktivní pěnou, ruční mytí disků, ruční mytí karoserie, nástřik k odtranění hmyzu, rychlovosk, čištění vnitřních hran dveří a prahů, ruční vysušení karoserie, umytí podběhů kol, setření prachu na přístrojové desce a plastových částech interiéru, oboustranné čištění a vyleštění oken a zpětných zrcátek, vysátí interiéru, provonění interiéru
1 290 Kč vč. DPH
Program GOLD (4h)
Předmytí aktivní pěnou, ruční mytí disků, ruční mytí karoserie, nástřik k odtranění hmyzu, rychlovosk, čištění vnitřních hran dveří a prahů, ruční vysušení karoserie, umytí podběhů kol, setření prachu na přístrojové desce, oboustranné čištění a vyleštění oken a zpětných zrcátek, vysátí interiéru, čištění a následná impregnace plastových částí interiéru, provonění interiéru
2 990 Kč vč. DPH
Program DIAMOND (4h)
Předmytí aktivní pěnou, ruční mytí disků, ruční mytí karoserie, nástřik k odtranění hmyzu, rychlovosk, čištění vnitřních hran dveří a prahů, ruční vysušení karoserie, umytí podběhů kol, setření prachu na přístrojové desce, oboustranné čištění a vyleštění oken a zpětných zrcátek, vysátí interiéru, čištění a následná impregnace plastových částí interiéru, tepování interiéru včetně zavazadlového prostoru, provonění interiéru
3 990 Kč vč. DPH
Pikatec CERAMIC (5h)
Základní mytí vozu, program dekontaminace laku, nanesení keramiky, oboustranné vyleštění všech oken vozu.
4 599 Kč vč. DPH
Dezinfekce Ozonem
499 Kč vč. DPH

+420 734 295 310

mytivozu.kv@autopalace.cz

Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary