Ojeté vozy kabriolet

AutoPalace Vám přináší nabídku 7 ojetých skladových vozů v karosérii kabriolet . Nabízené vozy jsou v cenovém rozmezí 141 762 až 999 900 Kč.
  • 1
  • Zobrazeno 1. - 7. vozidlo z 7

Při nákupu ojetého vozu se v AutoPalace nespálíte. U všech 7 automobilů kabriolet dokládáme jejich původ a ověřujeme servisní historii. Už od 141 762 Kč s DPH můžete vybírat mezi prověřenými ojetými vozy s objemem motoru 1 368 ccm až 2 494 ccm a výkonem 81 kW až 141 kW.

Nabízené vozy z autobazaru vystřídaly jednoho, nanejvýš dva majitele. Proto můžeme garantovat počet najetých kilometrů, a to od 20 680 km do 180 361 km. Pro zajištění maximální kvality procházejí všechna ojetá auta kontrolou technického stavu. Samozřejmostí je u nás kompletní servis vč. klempírny, lakovny a prodeje náhradních dílů.

Lámete si hlavu nad financováním? V AutoPalace nabízíme výhodnou půjčku na auto s akontací již od 0 % a splatností až 96 měsíců. Zároveň rádi kompletně zařídíme výkup starého vozu. Peníze dostanete na ruku do 90 minut – rychle a jednoduše.

Často se nás ptáte

Jaká je záruka u ojetého auta?

Protože u nás všechny ojeté vozy procházejí důkladnou kontrolou, než jdou do prodeje, nebojíme se našim zákazníkům poskytnout možnost prodloužit si záruku až na 3 roky.

Jak pojistit auto z bazaru?

Než se s ojetým vozem vydáte na silnici, bezpodmínečně musíte mít zřízeno povinné ručení. Proto v AutoPalace nabízíme klientům sjednání pojištění za nejvýhodnějších podmínek přímo na místě při koupi.