Ford Bronco – Americká terénní ikona

Ikonický design, odolná konstrukce a vynikající výkon - to je Ford Bronco. Unikátní off-roadové vozidlo s pohonem 4WD stvořené pro outdoorové nadšence.

  • Světlá výška

    Až 261 mm

  • Brodivost

    Až 800 mm

  • Pohon 4x4

    Elektronicky řízený

Design

Ford Bronco má odlehčené střešní panely, které se lehce odmontují a vy si tak můžete vychutnat nerušený výhled bez střechy a stejně snando se dají odmotnovat i dveře. To všechno doplňuje jedinečný exteriér, který nese kotvící body pro příslušenství a nezaměnitelné kruhové světlomety. Svoje Bronco si můžete přizpůsobit přesně svým představám se širokou nabídkou výbavy a příslušenství. Po celém vozu naleznete decentní prvky, které připomínají ikonickou historii vozu.


Dynamika

Nový Bronco je už ze základu uzpůsobeno jízdě v náročném terénu. Až se sedmi jízdními režimy G.O.A.T., elektronicky řízeným pohonem všech kol, funkci Turn Trail Assist, která pomáhá zmenšit poloměr zatáčení až o 40%, zkrotíte i tu nejnáročnější divočinu. Jeho součástí jsou i progresivní tlumiče, které zajistí kontrolu nad vozem i v té nejextrémnější jízdě terénem. Bez problému zvládne projet i zaplavenou silnicí s brodivostí až do 800 mm. Zcela nový zážehový motor 2.7 EcoBoost V6 Twin-Turbo, přeplňovaný dvěma turbodmychadly, v kombinaci s 10stupňovou automatickou převodovkou dává Broncu sílu hodnou nekompromisního terénního SUV.


Komfort a pohodlí

Díky elektricky nastavitelným, vyhřívaným, částečně koženým předním sedadlům se budete v Broncu cítit pohodlně a jistě, bez ohledu na to, jakým terénem projíždíte. S odolným vyhřívaným koženým volantem vozu Bronco se můžete plně soustředit na cestu před vámi a neřešit, že vám mrznou ruce.


Technologie

Ford Bronco je vybaven inteligentním systémem SYNC 4 a prémiovým audio systémem, který ovládáte pomocí 12" dotykové obrazovky. Součástí výbavy je i 360° kamera pro lepší orientaci z pohledu ptačí perspektivy. O bezpečnost se postarají adaptivní tempomat, systém navrácení do jízního pruhu, detekci bezpečné vzdálenosti a automatické přepínání dálkových světel.

Podobné nabídky