Nová ŠKODA Scala

Nová ŠKODA Scala je novinka od začátku až do konce. Nové technologie, nové jméno a především nová definice kompaktní třídy. 

Nová Scala je hatchback, který designově vychází z konceptu VISION RS. Pořiďte si i Vy nový vůz ŠKODA Scala od Auto Palace Spořilov

ŠKODA Scala má v nabídce několik motorů o výkonu 66kW až do 110kW. Jak je tedy patrné, jízda rozhodně nebude nuda. V nabídce jsou nejen benzinové motory, ale i naftové. Ohledně výbavy máte na výběr dve varianty, Výbava Ambition nabízí LED přední světlomety, 6 airbagů včetně hlavových a bočních, asistenst hlídání jízdního pruhu, elektricky ovládané a vyhřívaná zrcátka, asistent rozjezdu do kopce, nebo funkci Front Assist včetně nouzového brždění. Pokud si pořídíte vyšší výbavu Style tak se navíc můžete těšit na 8palcový infotainment, parkovací senzory vzadu, startování tlačítkem, světelný a děšťový senzor, Bi-LED přední světlomety s funkcní přisvicování do zatáček. 

Výbavy jsou opravdu rozsáhlé. Je jen na Vás jakou variantu si zvolíte.

Neváhejte a objednejte si testovací jízdu s model ŠKODA Scala právě u Auto Palace Spořilov.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »