Nové Mitsubishi COLT

Dlouho očekávaná novinka Mitsubishi COLT již dorazila na naše salony na Spořilově a v Brně. Nové Mitsubishi COLT je nejvyspělejším vozem ve světě hatchbacků. Je nabitý bezpečnostními a asistenčními systémy, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život na cestách. Vaše může být již za 379 960 Kč. Rezervujte si testovací jízdu nyní a přijďte se v něm projet. K dispozici Vám bude tým vyškolených prodejců, kteří Vám zodpoví jakýkoliv dotaz.

Zrozen pro městská dobrodružství

Nové Mitsubishi COLT je nejvyspělejším vozem ve světě hatchbacků. Je nabitý bezpečnostními a asistenčními systémy, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život na cestách.

Exteriér

Zcela nový COLT se pyšní stylovým, sportovním a sebevědomým vzhledem. Je kompaktní a snadno se s ním manipuluje, takže je ideálním společníkem do ulic velkoměsta nebo na venkov. Jedno je jasné, vždy budete sklízet obdiv okolí.

Interiér

Komfortní interiér pro Vaše pohodlí doplňuje bohatá úroveň výbavy a špičkové zpracování. To činí každou cestu pohodlnější a příjemnější. Díky systému MULTI-SENSE si můžete zvolit ze tří jízdních režimů: ECO, SPORT a MY-SENSE. V režimu MY-SENSE si snadno nastavíte tuhost řízení, odezvu motoru nebo například i barvy ambientního osvětlení.

Technologie

Maximální pocit bezpečí na všech cestách pro Vás i Vaše cestující zajistí vyspělé bezpečnostní a inteligentní systémy. Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, systém sledování mrtvého úhlu, systém předcházení a zmírňování následků čelního nárazu s detekcí chodců, systém monitorování a podpory udržování v jízdního pruhu. 

Záruka

Za novým vozem Mitsubishi COLT si stojíme a proto se na něj vztahuje nejen 5letá/100 000 km tovární záruka, ale také 8letá/160 000 km záruka na baterii pohonu a až 15 let asistenční služba (MAP) zcela zdarma.

Podobné nabídky