Volvo EX90 – Exkluzivní, plně elektrické, sedmimístné SUV

Již brzy na našich salonech

Pokud máte zájem se v novém voze Volvo EX90 i projet a vyzkoušet si jízdní vlastnosti na vlastní kůži, zarezervujte si testovací jízdu již dnes a my se Vám ozveme, jakmile bude vůz na našich salonech k dispozici.

Těšíme se na Vás!

 • Dojezd na elektřinu až

  600 km

 • Zrychlení 0–100 km/h za

  4,9 s

 • Objem zavazadlového prostoru

  až 1 915 l

 • Doba rychlého nabíjení 10–80 %

  30 min

Seznamte se

Volvo EX90 dokáže ujet až 600 km na jedno nabití s nulovými emisemi výfukových plynů a nabízí funkci obousměrného nabíjení. Velkorysý prostor pro nohy a komfort daný ergonomickým designem. Vyberte si sedm, šest nebo pět snadno nastavitelných sedadel určených pro dospělé osoby. Špičkové radary a senzory včetně lidaru zjišťují možná rizika, která nevidíte, a v případě potřeby vám mohou dále pomoci. Podpora sítě 5G a integrované služby Google zpříjemňují cestování. Díky aktualizacím vzdáleným přístupem je vůz vždy v aktuálním stavu.

Interiér

Exkluzivní interiér z odpovědně získaných materiálů

Interiér modelu Volvo EX90 inspirovaný skandinávským obývacím pokojem udělá dojem moderním, luxusním a jednoduchým designem s čalouněním Wool Blend s podílem střižní vlny nebo z biokompozitního materiálu Nordico.


Rychlejší a flexibilnější připojení

Pomocí velkého volně zasazeného centrálního displeje můžete snadno ovládat všechny palubní funkce, od regulace teploty v interiéru po 360° výhled do okolí vozu tvořený záběry kamer rozmístěných po obvodu vozu.

Technologie pro vytvoření bezpečného prostoru

Součástí inovací je vyspělá řada senzorů včetně laserového senzoru lidar, systém kontroly pozornosti řidiče a systém detekce přítomnosti cestujících. Všechny tyto standardní prvky pomáhají vytvářet dosud nebývalou úroveň bezpečnosti.

Špičková bezpečnost

Naše technologie vnějších senzorů vám pomáhají udržovat přehled o situaci v okolí. Laserový senzor lidar dokáže s vysokou přesností zjistit rizika a pomáhá přiblížit se k našemu cíli, kterým je zcela zabránit dopravním nehodám.

Podobné nabídky