Zažijte elektrizující jízdu

Nastal čas na pořízení čistě elektrického vozu? Nebo prostě jste fanouškem elektromobility? Chcete se chovat udržitelně k přírodě?

Máme pro Vás řešení! Náš produkt Půjčka na auta s čistou energií Vám pomůže s financováním jakéhokoliv osobního nebo užitkového elektromobilu.
K tomu jsme pro Vás ve spolupráci s E.ON Drive připravili benefit na dobíjení ve výši 10 000 Kč.

Skladová vozidla

Půjčka na auta s čistou energií

  • Balíček autopojištění s povinným ručením po celou dobu financování zdarma.
  • Flexi splátka, se kterou si splácení přizpůsobíte podle svého.

E.ON Drive dobíjecí karta/čip na základě Smlouvy k využívání služby přednabitá na 10 000 Kč při sjednání financování od ČSOB Leasing, a.s.

E.ON DRIVE – Partner pro Vaši elektromobilitu
  • Dobíjení ve vlastní síti s více jak 230 stanicemi i na dalších stovkách stanic ČEZ a PRE v rámci národního roamingu.
  • Roamingové dobíjení u významných poskytovatelů v okolních státech.
  • V případě potřeby nabízí komplexní a moderní řešení dobíjení doma i ve firmě.
Auto Palace Group – Silný partner pro Vaši mobilitu
  • Jeden z největších prodejců automobilů v České republice, který nabízí autorizovaný prodej a servis20 značek osobních a užitkových vozů.
  • 6 obchodních míst v České republice a více než 1000 vozů skladem. Přítomnost i na slovenském trhu.

Tuto akci jsme pro vás připravili exkluzivně ve spolupráci s E.ON DRIVE a ČSOB Leasing

Skladová vozidla

Reprezentativní příklad

Pro vozidlo s pořizovací cenou 600 000 Kč vč. DPH a podílem zákazníka 35 % z ceny (210 000 Kč) činí celková výše spotřebitelského úvěru 390 000 Kč. Při době trvání 60 měsíců je pevná zápůjční úroková sazba 7,39 % p. a., poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč a RPSN 12,41 %. Měsíční splátka úvěru 7 794,43 Kč, měsíční náklady na pojištění 832 Kč (náklady na pojištění obsahují pouze havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je zdarma, výkon motoru 125 kW), tj. celková měsíční splátka vč. pojištění 8 626,43 Kč a celková částka splatná spotřebitelem* 517 585,80 Kč. Odpovědnostní a havarijní pojištění jsou povinnou doplňkovou službou. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Poskytovatelem vázaného spotřebitelského úvěru je ČSOB Leasing, a. s.

* Celková částka splatná spotřebitelem obsahuje pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění.