MECHANIK - PŘIPRAVÁŘ NOVÝCH VOZŮ - Spořilov - Praha

MECHANIK - PŘIPRAVÁŘ NOVÝCH VOZŮ - Spořilov - Praha / AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. 

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

 

 

 

Koho potřebujeme a hledáme?

 Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme zručného kolegu pro předprodejní servis, neboli-li přípravu nových vozidel. Fandu do aut, co se zajímá o veškeré inovace v automobilovém průmyslu, dychtí po nových motorizacích a výbavách, příslušenství a možné i nemožné elektronice ve vozech našich značek (Ford, Volvo, Opel, Mazda, Mitsubishi, Škoda), které bude mít šanci si jako první "osahat".

 Oceníme předchozí praxi a zkušenost s předprodejním servisem, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně alespoň příbuzné vzdělání v oboru je nutnost, nebo alespoň konstrukční znalost vozidel, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

 

Jaký bude Váš tým?

Práci rozděluje mistr, tím Vaším je Tonda s Milanem - oba dva velcí srdcaři a hlavně odborníci na slovo vzatí. Všemu pak velí Martin, šéf celého servisu.

 Dílna je nadupaná veškerým vybavením, každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.

 

Co nabízíme?

 Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na autech, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna, takže vaření a praní Vaší paní ušetříme. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. V neposlední řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

 Tak co, zaujalo Vás to?

 Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov
Na Chodovci 2457/1
141 00, Praha 4
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice