Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Novinky z Auto Palace Group

9.12.2016 HR skupiny AutoBinck povede v rámci střední Evropy Petra Nováčková

Mgr. Petra Nováčková, dosavadní HR manažerka společnosti AutoBinck CZ, povede na pozici HR Manager ACDR (AutoBinck Car Distribution and Retail) oblast Human Resources celé skupiny AutoBinck Group ve střední Evropě. Do agendy paní Nováčkové bude patřit mj. rozvoj a implementace veškerých HR oblastí v jednotlivých společnostech skupiny, především v oblasti náboru zaměstnanců a jejich individuálního rozvoje a vzdělávání. Novinkou bude i implementace projektu pro podporu rozvoje talentů v rámci skupiny.

Číst více
16.11.2016 Autobazar AutoPoint Premium prodal za prvních 6 měsíců již 100 luxusních ojetin

Po 6 měsících fungování pražského autobazaru AutoPoint Premium, patřícího do skupiny Auto Palace, eviduje společnost již 100 prodaných luxusních vozů za více než 64 000 000 Kč. Nejdražším prodaným kusem bylo Porshe Panamera za bezmála 3 000 000 Kč.

Číst více
25.10.2016 Autobazary AutoPoint vykoupily za první 3 čtvrtletí tohoto roku o 20 % více ryze českých vozidel než vloni

Síť autobazarů AutoPoint, patřící do skupiny Auto Palace, eviduje za prvních 9 měsíců tohoto roku 20% nárůst ve výkupu vozidel s jasným českým původem. V nabídce bazaru se tak nyní nachází ze zhruba 30 % vozy, které si zákazníci zakoupili přímo v Auto Palace nebo je v rámci skupiny servisovali a nyní je mění za novější modely. Zbytek tvoří ojetiny vykoupené od ostatních zákazníků a prověřených třetích stran.

Číst více
3.10.2016 Auto Palace prodává 6 z top 10 „Nejlepších značek“ podle statistiky spolehlivosti J. D. Power

Přední dealer automobilů v ČR, společnost Auto Palace, nabízí na tuzemském trhu hned 6 z top 10 nejspolehlivějších značek automobilů podle německé statistiky J. D. Power. Na prvním místě a ocenění „Nejlepší značka“ získala japonská značka Mitsubishi následovaná značkami Peugeot a Škoda. V prestižní desítce se následně umístily další 3 brandy, jenž zákazníci mohou nalézt v portfoliu společnosti Auto Palace.

Číst více
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »