Novinky z Auto Palace Group

28.6.2016 Zákazníci chtějí auta ihned, potvrdil poslední průzkum agentury STEM/Mark

Podle nedávného průzkumu agentury STEM/Mark chtějí zákazníci showroomů rychlejší dodací lhůty vozů z výroby a širší portfolio automobilů skladem. Společnost Auto Palace nabízí nejen profesionální, ale i spolehlivý servis, jež tyto parametry splňuje již nyní. V rámci svého portfolia usnadňuje zákazníkům nákup vozů na maximum.

Číst více
30.5.2016 Auto Palace slavnostně otevřel zrekonstruovaný showroom Hyundai

Showroom společnosti Hyundai, patřící do skupiny Auto Palace, byl včera večer za účasti předních představitelů obou společností slavnostně otevřen. Společnost Auto Palace, která se může pyšnit titulem Hyundai Partner roku 2015 a nově i členstvím v prestižním Hyundai Frontier Dealer Club, investovala do rekonstrukce 20 mil. Kč.
Slavnostní pásku přestřihli Rolf Lauret, majitel skupiny Autobinck a Sir Byung Kwon, prezident společnosti Hyundai Czech.

Číst více
23.5.2016 Revoluce v nákupu vozů. Auto Palace jako první a jediný dealer v ČR spouští online nákup automobilů

Pan Petr Tomeček jako první zákazník kupuje nový Mitsubishi Lancer za bezmála 355 000 korun přes internet.
Společnost Auto Palace, přední dealer hned 8 automobilových značek, představuje revoluční projekt v historii prodejů automobilů. Jako první dealer v ČR spustil v květnu na svých webových stránkách nákup vozů online. A tento ojedinělý projekt, jež má za cíl maximální usnadnění nákupu vozů bez nutnosti fyzicky přijít do showroomu, dokonce již v reálu vyzkoušel první zákazník. Pan Petr Tomeček z Prahy si přes webové stránky Auto Palace koupil vůz Mitsubishi Lancer.

Číst více
14.4.2016 Auto Palace prodal za 1. čtvrtletí celkem 2 719 vozů a výrazně tak překonal své kvartální výsledky z předchozích let

Společnosti Auto Palace se v uplynulém čtvrtletí opět dařilo. Za uplynulé tři měsíce letošního roku firma prodala celkem 2 719 nových a 707 ojetých automobilů. Přední dealer tak upevňuje svoji pozici na českém trhu, ale překonává i své dosavadní výsledky za stejné období let 2014 a 2015.

Číst více