Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Novinky z Auto Palace Group

27.8.2015 Auto Palace eviduje nárůst ve fleetových obchodech

Společnosti Auto Palace se za uplynulých 7 měsíců podařilo výrazně navýšit počet uzavřených fleetových obchodů. Od začátku tohoto roku prodala prostřednictvím leasingových společností celkem 1 224 vozů, což oproti stejnému období v roce 2014 znamená nárůst o fantastických 262 procent.

Číst více
1.7.2015 Auto Palace bude nově nakupovat média přes marketingovou společnost S.E.N.

Společnost Auto Palace – přední dealer 9 značek automobilů v ČR – uzavřela dohodu o spolupráci s mediální agenturou S.E.N. Marketingová společnost působící na trhu již 23 let bude pro Auto Palace zajišťovat plánování a nákup médií pro podporu prodeje nových automobilů, síť autobazarů AutoPoint a autopůjčoven RentPoint a poprodejní služby, zejména servis a prodej náhradních dílů.

Číst více
27.4.2015 Auto Palace eviduje nárůst v prodejích za první čtvrtletí o 18%

Společnosti Auto Palace se po prvních třech měsících prodejně opět daří. Navazuje tak na své úspěchy v loňském roce a zároveň plní svůj závazek dosáhnout za letošní rok celkového obratu 4 mld. Kč.

Číst více
21.4.2015 Auto Palace vytváří výhodné podmínky pro fleetové zákazníky

Společnosti Auto Palace se za uplynulé dva měsíce podařilo podepsat několik významných obchodů na dodávky většího počtu vozů.

Číst více
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »