Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Novinky z Auto Palace Group

18.6.2020 Důležité upozornění

Vážení zákazníci, máme pro Vás důležité upozornění. Ulice Bucharova, která je hlavní trasou k nám do showroomu je aktuálně z důvodu opravy uzavřena.

Číst více
5.6.2020 Skupina Auto Palace vyjádřila sbírkou solidaritu s lidmi v nouzi

Zástupci skupiny Auto Palace předali na konci května neziskové humanitární organizaci Charita Česká republika finanční výtěžek ve výši 80 000 Kč z dobrovolné sbírky, na které se stejným dílem podíleli zaměstnanci skupiny i jejich zaměstnavatel.

Číst více
5.5.2020 AUTO PALACE OTEVŘE V PRAZE NOVÝ AUTOSALON VOLVO

Významným milníkem ve spolupráci skupiny Auto Palace se švédskou automobilovou značkou Volvo bude dokončení zcela nového autorizovaného prodejního a servisního centra v pražských Vysočanech. Slavnostní otevření je plánováno na třetí čtvrtletí letošního roku.

Číst více
20.4.2020 Máme opět otevřeno!

Vážení zákazníci, od pondělí 20.4. máme opět otevřeno a můžete nás přijít osobně navštívit. Pro maximální bezpečí jsme přijali hygienická opatření.

I nadále jsme připraveni vyřešit servis Vašeho vozu, který vyzvedneme u Vás doma či firmě, opravíme, co budete potřebovat a vydezinfikovaný dovezeme zpět k Vám. Náš tým lidí je také připraven doručit nový nebo ojetý vydezinfikovaný vůz až k Vám domů. Pokud si chcete vůz pouze zapůjčit nabízíme možnost využít naší autopůjčovnu.

Číst více
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »