Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 5.5.2020

AUTO PALACE OTEVŘE V PRAZE NOVÝ AUTOSALON VOLVO

Významným milníkem ve spolupráci skupiny Auto Palace se švédskou automobilovou značkou Volvo bude dokončení zcela nového autorizovaného prodejního a servisního centra v pražských Vysočanech. Slavnostní otevření je plánováno na třetí čtvrtletí letošního roku.

Významným milníkem ve spolupráci skupiny Auto Palace se švédskou automobilovou značkou Volvo bude dokončení zcela nového autorizovaného prodejního a servisního centra v pražských Vysočanech. Slavnostní otevření je plánováno na třetí čtvrtletí letošního roku.

V současnosti se nové autorizované prodejní a servisní centrum pro značku Volvo stavebně dokončuje v Poděbradské ulici devátého pražského obvodu, a to na ploše o rozloze 2200 m2. Moderní komplexní prostor pro prodej nových i ojetých vozů a servisního zázemí bude splňovat aktuální požadované standardy Volvo Retail Experience. Celý projekt, který vznikl v rekordně krátké době, předpokládá otevření moderního showroomu pro šest nových vozů a současně je zde počítáno také s prodejní plochou pro více než dvě desítky ojetých vozů nabízených v programu Volvo Selekt, včetně odpovídajícího technického zázemí.

Servisní část nového centra v konceptu Volvo Personal Service bude osazena nejmodernější technologií. Příkladem je celkem devět do podlahy zapuštěných pístových zvedáků pro servisní stání, diagnostika motoru a také supermoderní technologie pro mytí vozů. „Hlavním důvodem k této investici bylo naplnění naší vize samostatného a samozřejmě plochou většího dealerství pro značku Volvo v této lokalitě Prahy, které poskytne našim zákazníkům vyšší úroveň komfortu v oblasti prodeje i servisu vozů. Jsme velmi rádi, že doba realizace celého projektu od záměru k otevření nového objektu nepřesáhne 18 měsíců a stavba tak bude dokončena v červenci,” potvrzuje Karel Klouda, ředitel rozvoje obchodu skupiny Auto Palace.

V souladu se strategií automobilky Volvo Cars v oblasti rozvoje elektromobility je v budoucím plánu rovněž umístění minimálně sedmi dobíjecích stanic pro vozy s elektrickým pohonem. Základní tým zaměstnanců přecházející ze spořilovské pobočky bude ve Vysočanech doplněn o nově odborně proškolený personál. V konečné podobě a při plném provozu by v novém dealerství značky Volvo mělo pracovat přes 40 zaměstnanců, v první fázi to bude přibližně poloviční počet. Slavnostní otevření nového dealerství je plánováno na třetí kvartál letošního roku.

“Otevření zcela nového autorizovaného dealerství pro značku Volvo v pražských Vysočanech je pro mě osobně dalším pozitivním impulsem v aktuální nelehké situaci. Já jsem povahou optimista a snažím se i v tak obtížné chvíli vidět především ty dobré počiny a příležitosti, které se nám daří realizovat. Nutná dočasná omezení v naší činnosti nám všem v Auto Palace mimo jiné ukázala, že umíme pracovat jako jeden tým skvělých lidí a neustále hledat nové příležitosti k dalšímu posílení. Reagovali jsme na vzniklou situaci okamžitými opatřeními k ochraně zdraví našich zaměstnanců, ve vztahu k našim zákazníkům jsme také urychleně posílili potřebné marketingové online projekty, získali jsme opětovně významné ocenění Superbrands 2020 a nezapomněli jsme ani na tolik potřebnou solidaritu. V dobročinné sbírce zaměstnanců Auto Palace na pomoc při pandemii COVID-19 jsme dosud vybrali a věnovali částku téměř osmdesát tisíc korun. Tyto a mnohé další realizované aktivity dávají dobrý důvod k mému optimismu do budoucna. Čeká nás období, kdy můžeme ukázat, že jsme stále silnější a spuštění provozu nového dealerství Volvo je začátkem naší další expanze na trhu,” řekl Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »