Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 12.12.2019

Novoročenky pomáhají dětem

Čas adventu a příchodu nového roku je tradičně spojen se zasíláním svátečního přání. Dealerská skupina Auto Palace letos opět pomůže dobré věci, a proto do tvorby letošních novoročenek zapojila děti hospitalizované v Klinice dětské hematologie a onkologie 2. LK UK a FN Motol.

Navázala tak tematicky na loňskou spolupráci s Nadací Artevide, kdy novoročenku ozdobily unikátní malby nevidomých mladých výtvarníků. I v letošním roce vyjadřují obrázky dětí v předškolním a školním věku jejich představu o automobilech a tři nejúspěšnější jsou hlavním tématem novoročenky pro rok 2020. Jedná se přitom již o druhou spolupráci s tímto specializovaným dětským oddělením motolské nemocnice v letošním roce. „Spolupráce s touto dětskou klinikou se nám velmi osvědčila. V úvodu roku ji věnoval hokejový tým složený z našich zaměstnanců svoji finanční turnajovou výhru ve výši 20 tisíc korun a tato částka byla použita na nákup potřebného zdravotnického vybavení. Nyní na tuto spolupráci navazujeme také při realizaci novoročních přání, a to se zdejšími hospitalizovanými dětmi,“ vysvětlil tuto charitativní činnost Stanislav Perkner, marketingový manažer Auto Palace Group.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »