Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 22.3.2018

Novým ředitelem společnosti Auto Palace Butovice s.r.o. se stal Jan Boháč

Novým ředitelem společnosti Auto Palace Butovice s.r.o. se stal Jan Boháč
S účinností od 1. března 2018 zastává nově pozici Ředitele společnosti Auto Palace Butovice s.r.o. Jan Boháč. V této funkci nahrazuje dosavadního ředitele Jiřího Petáka.

Jan Boháč má bohaté zkušenosti z automobilového prostředí v České republice. Svojí profesní kariéru
v oblasti automotive začal v roce 2005 ve společnosti Ricardo Prague s.r.o. v pozici konstruktéra mechanických částí pro motory a převodovky. Od roku 2007 začal pracovat ve společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. a během následujících 10 let získával u této významné automobilové značky zkušenosti v několika manažerských pozicích v oblastech produktu, prodeje a marketingu.


V nové pozici Ředitele společnosti Auto Palace Butovice, která je v současnosti nejúspěšnějším prodejcem vozů značky Hyundai v České republice, bude Jan Boháč zodpovědný za všechny její obchodní aktivity na trhu v ČR. „Jsem nesmírně rád, že v nové pozici ředitele Auto Palace Butovice mohu zcela využít své dosavadní zkušenosti
z předešlého zaměstnání a pomoci tak v posilování pozice celé dealerské skupiny Auto Palace Group na trhu v České republice. Je pro mne navíc velmi symbolické, že pokračuji ve své pracovní kariéře ve společnosti, která letos oslaví na domácí trhu rovných 20 let svého úspěšného působení,“ řekl Jan Boháč.


Jan Boháč vystudoval ČVUT se zaměřením na konstrukci automobilů a mezi jeho mimopracovní aktivity patří cyklistika, lyžování, běh a fotografování.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »