Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 31.7.2017

Skupina Auto Palace dosáhla v prvním pololetí rekordního obratu přes 3 mld. Kč

Druhý největší dealer automobilů v ČR, skupina Auto Palace, eviduje po 6 měsících tohoto roku obrat ve výši přesahující 3,1 mld. korun. Při stejném tempu skupina překročí v roce 2017 obrat 6 mld. korun a dosáhne tak nejlepšího výsledku hospodaření ve své 26leté historii.

Byznys společnosti Auto Palace v prvním pololetí kontinuálně rostl. Skupina prodala celkově 5 834 nových a 1 548 ojetých vozů a s obratem přes 3,1 mld. Kč po prvních 6 měsících předpokládá, že v roce 2017 překoná své dosavadní výsledky od začátku působení na českém trhu od roku 1991.

Ze statistických dat společnosti vyplývá, že od roku 2014 se její obrat téměř zdvojnásobil. Jinak tomu nebylo ani v letech 2015 a 2016, kdy firma vykázala rovněž nárůst v prodejích i celkovém obratu. Skupina je v České republice stále dealerem číslo 1 značek Ford, Hyundai, Mazda a Mitsubishi. Nejvyšší nárůsty vykázaly v prvním pololetí značky Ford (+14 %) a Volvo (+12 %). Ojetin prodal Auto Palace za první pololetí celkem 1 548, kdy zákazníci nejvíce kupovali vozy nižší střední třídy s benzinovým motorem.

„Naší dlouhodobou strategií je být dynamickou společností reagující pružně na změny na trhu a příležitostech, které se nám otevírají. Cena je pro Čechy stále faktorem č. 1, který berou v potaz při rozhodování, kde si svůj nový vůz zakoupí. Aktuální data naší společnosti nám ukazují, že náš byznys roste, zároveň zpětná vazba od našich klientů je velmi pozitivní. Po 2 letech od spuštění našeho youtube kanálu máme přes 500 000 zhlédnutí videí naší vlastní produkce, zároveň sledujících na facebookových stránkách nám přibývá,“ říká Niek Hertsenberg, generální ředitel, AutoBinck Car Distribution and Retail B.V.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »