Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 21.6.2021

SKUPINA AUTO PALACE MÁ NOVÉHO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

V rámci výroční konference společnosti Auto Palace Group byl představen nový generální ředitel této významné dealerské automobilové skupiny. S platností od července letošního roku byl do této pozice jmenován František Švec, který bude zodpovědný za obchodní aktivity všech dealerských poboček skupiny Auto Palace v ČR a SR.

Nový generální ředitel byl slavnostně představen v rámci programu výroční konference ředitelů všech poboček skupiny Auto Palace, která se symbolicky uskutečnila v nedávno otevřeném dealerství v Karlových Varech. František Švec tak převezme vedení této automobilové dealerské skupiny od Karla Kloudy, jednatele všech společností Auto Palace Group, který byl od loňského prosince dočasně pověřen řízením všech dosavadních obchodních aktivit v ČR a SR.

Společnost Auto Palace Group získává v osobě Františka Švece velmi zkušeného manažera, který svoji dosavadní profesní kariéru zasvětil několika oborům, avšak poslední roky získával své bohaté odborné a manažerské zkušenosti také v oboru automotive, zejména pak v oblasti obchodu s ojetými vozy, a to na domácím i zahraničním trhu. V nové pozici generálního ředitele bude František Švec naplňovat dlouhodobou vizi směrující skupinu Auto Palace mimo jiné k výsadní pozici silného partnera pro korporátní mobilitu a také k významnému posílení obchodních aktivit spojených s ojetými a zánovními vozy v ČR a SR.

„Jsem nesmírně potěšen důvěrou, kterou do mě vedení společnosti Auto Palace Group vložilo. Ve své nové roli bych chtěl samozřejmě pokračovat v již započaté výrazné obchodní expanzi této dealerské skupiny z loňského roku a zároveň široce uplatnit své několikaleté zkušenosti z prostředí obchodu s ojetými vozy. Svůj profesní zájem chci směřovat k zákazníkům skupiny Auto Palace a tady vnímám velkou příležitost mimo jiné v digitalizaci našich služeb. Stejně tak se ale chci aktivně věnovat i všem zaměstnancům na našich pobočkách, ať už z pohledu kvality pracovního prostředí nebo jejich osobního růstu. To vše vnímám jako přirozenou cestu k nejvyšší pozici skupiny Auto Palace na automobilovém trhu v České a Slovenské republice,“ řekl ke svému jmenování nový generální ředitel František Švec.

Na zmíněné výroční konferenci ředitelů všech poboček skupiny Auto Palace bylo zhodnoceno uplynulé období, výrazně zasažené nouzovým stavem a vládními opatřeními proti šíření koronaviru. „Uplynulých dvanáct měsíců postavilo skupinu Auto Palace do situace dosud nepoznané. S potěšením ale dnes mohu říci, že díky nebývalému úsilí a podpory celého pracovního týmu skupiny Auto Palace jsme přijatou výzvu zvládli a v několika kritériích jsme dosáhli pozitivních výsledků,” řekl na konferenci jednatel Auto Palace Group Karel Klouda a dodal: „Jmenování nového generálního ředitele je naším dalším významným personálním posílením a chtěl bych tímto Františkovi Švecovi popřát mnoho úspěchu v jeho odpovědné práci.”

Skupina Auto Palace umístila na trh jen za první tři měsíce roku 2021 celkem 2 285 nových vozů, což je meziroční nárůst 26 %. Úspěšná fleetová strategie potvrdila zájem větších i menších firem o neustálou obměnu vozových parků. To se projevilo v prodejním meziročním nárůstu o celých 36 %. Z pohledu celkové ekonomiky dosáhla tato dealerská skupina za první čtvrtletí meziročního nárůstu 27 % v celkovém obratu.

Popiska k fotografii: Oba jednatelé společnosti Auto Palace Group Peter Broster (vlevo) a Karel Klouda (vpravo) představili na výroční konferenci Františka Švece (uprostřed) v roli nového generálního ředitele této dealerské skupiny.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »