Autorizovaný servis Volkswagen neznamená drahý

V AutoPalace jsme autorizovaným servisním partnerem značky Volkswagen se zázemím dvou poboček – v Karlových Varech a v Tuchoměřicích u Prahy. Náš autorizovaný servis se pyšní nejmodernějším a nejaktuálnějším diagnostickým vybavením, včetně dostupnosti a využití originálních dílů Volkswagen. V AutoPalace si zakládáme na tradici, spolehlivosti, profesionalitě a mimořádné péči ke každému zákazníkovi. To vše znamená autorizovaný servis, který provádíme za plně konkurenceschopné ceny.

Objednat se do servisu Zvýhodněný servis pro starší vozy

Příjem vozidla

Způsob, jakým přijímáme vaše vozidlo do našeho servisu, představuje pro Vás komplexní a přínosnou službu. Při tomto procesu přijímání vozu (včetně možného použití zvedáku) můžete být přítomni osobně. Tuto proceduru provádíme za účasti našich odborníků zcela zdarma, a to v příjemném prostředí. Během tohoto procesu pečlivě prozkoumáme Vaše vozidlo, abychom odhalili případné nedostatky, které jsou s Vámi okamžitě konzultovány.

 • Kontrola vozu společně s Vámi v našem servisním zázemím
 • Kontrola vozidla dle kontrolního seznamu Volkswagen
 • Identifikace závad a sepsání zakázky za Vaší účasti
 • Nabídka originálního příslušenství a pneumatik

Objednat se do servisu


Férové ceny a proškolený personál

Všechny servisní položky jsou normovány výrobcem a vy tak platíte jen částku danou těmito normami. Při autorizovaném servisu není prostor na prodlevy, a i kdyby oprava mechanikem trvala delší dobu, nezaplatíte ani korunu nad rámec předepsané normy. Všichni naši mechanici, servisní poradci a dílenští specialisté jsou pravidelně proškolováni. Každé vozidlo je během opravy chráněno před znečištěním a nabízíme Vám i komfortní čekací zónu, kde můžete počkat na svou opravu.

Objednat se do servisu


Plná záruka

Na všechny provedené práce v autorizovaném servisu Volkswagen AutoPalace a i na všechny Originální díly Volkswagen® se vztahuje záruka 2 roky a u některých dílů i delší. V případě reklamace se úkon společně dohledá v zakázkovém systému. Známe i historii Vašeho vozu, protože každý úkon vykonaný v autorizovaném servisu kdekoliv v Evropě je evidován, což zachovává jeho hodnotu a neprovádíme ani žádné zbytečné úkony, které již byly provedeny jinde. Tyto informace nejsou k dispozici v neautorizovaném servisu.

Objednat se do servisu


Zvýhodněný servis pro starší vozy

Akční nabídka pro vozidla ve věku 5–7 let:

 • Sleva až 25 % na veškerou práci.
  Naši zkušení technici s bohatými zkušenostmi se postarají o servis vašeho vozu s precizností a pečlivostí.

 • Sleva až 15 % na náhradní díly Volkswagen.
  Používáme pouze originální náhradní díly, které zajišťují vysokou kvalitu a spolehlivost pro váš vůz.

Objednat se do servisu


Akční nabídka pro vozidla ve věku 7 let a více:

 • Sleva až 35 % práci.
  Bez ohledu na rozsah oprav a údržby, naši vyškolení technici se postarají o váš vůz s odborností a precizností.

 • Sleva až 20 % na materiál.
  Používáme kvalitní náhradní díly, které jsou speciálně navrženy pro starší modely Volkswagen.

Objednat se do servisu


I díky pravidelným servisním prohlídkám si Váš vůz zachovává svoji hodnotu. Objednejte se do našeho autorizovaného servisu již nyní.

Objednat se do servisu