Mustang MACH-E se slevou až 28 %

Představujeme Mustang Mach-E

Zcela nový Mustang Mach-E s dojezdem až 600 km, schopností rychlého nabíjení stejnosměrným proudem a maximálním výkonem 216 kW (198 kW pro standardní dojezd) a širokou škálou intuitivních technologií, které docílí naprosto výjimečného zážitku z jízdy.

Pokročilý pohon všech kol posouvá výkon ještě na vyšší úroveň. Elektrický motor na přední a zadní nápravě směruje výkon na všechna kola a pomáhá vám zvládnout jízdu v náročných podmínkách. Na vůz lze využít dotační výzvu s názvem „Záruka Elektromobility“ s možností získání dotace ve výši až 200 000 Kč. Neváhejte a navštivte nás v AutoPalace Spořilov.


Konektivita

Technologie a konektivita Mustangu Mach-E vás překvapí a potěší zároveň. Vůz je vybaven 4G modemem, který automaticky aktualizuje data na dálku ve vašem vozidle.  Vůz se tak v průběhu času stále vylepšuje a zdokonaluje. Díky schopnosti strojového učení se navíc rychle přizpůsobí vašim preferencím a řidičským zvyklostem.


Ford MUSTANG MACH-E GT

Plně elektrický Mustang Mach-E GT se vyznačuje mimořádnou dynamikou a vzhledem, který zaujme.

Patří mezi nejsilnější z řady Mustang Mach-E s točivým momentem 860 Nm. Pyšní se také nejlepším zrychlením ze všech variant Fordu Mustang nabízených v Evropě. 

Svým ikonickým sportovním designem mezi ostatními elektromobily jasně vyniká.


Plánování jízd

Klíčovou funkcí aplikace FordPass pro Mustang Mach-E je Plánování jízd pro elektromobily. Při hledání cíle zobrazuje systém aktuální stav nabití akumulátoru a zbývající vzdálenost, kterou lze ještě ujet. Navíc umí v případě potřeby doporučit vhodné nabíjecí stanice podél naplánované trasy a automaticky započítat nabíjení na nich do plánu cesty tak, aby výsledná kombinace dojezdu, spotřeby, času stráveného na cestě a přestávek byla co nejvýhodnější.


Podobné nabídky