Nová ŠKODA FABIA od Auto Palace Spořilov

NOVÁ ŠKODA FABIA od Auto Palace Spořilov

Vyberte si u nás svůj nový vůz ŠKODA FABIA, který nabízíme v rozmanité kombinaci výbav interiéru včetně potahů či dekorů a vytvořte si prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Skladové vozy ŠKODA Fabia

Nový vůz ŠKODA FABIA nabízíme i s BI-LED hlavními světlomety a s novým designem nárazníků, kdy společně s výraznou maskou chladiče s ostrými hranami bude Váš příjezd ohlašovat už z dálky.

Asistent hlídání mrtvého úhlu sleduje prostor kolem Vašeho vozu a v případě potřeby Vás upozorní na dění okolo. Vy si tak můžete v klidu užívat řízení s Vaším novým vozem ŠKODA FABIA.

Jedinečnou prostornost nabízí nejen nadstandardní 1 395 litrový zavazadlový prostor, ale také jeho uspořádání a další chytrá řešení, která zajistí, že Váš náklad bude za jízdy vždy na svém místě.

Aktuální informace o dopravě, počasí nebo čerpacích stanicích, ale i vzdálený přístup k vozu a asistenční služby Vám přináší ŠKODA Connect. Kamkoliv se vypravíte, zůstanete se svým vozem ve spojení.

Napište nám                   Zavolejte nám: 296 574 333

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »