Škoda Octavia Fresh již od 649 900 Kč

Pořiďte si nový vůz Škoda Octavia Fresh za zvýhodněnou cenu již od 649 900 Kč včetně DPH.

V případě předobjednání základního modelu Fresh navíc obdržíte zvýhodnění až 113 700 Kč, parkovací senzory vpředu a vzadu nebo 17ti palcová kola z lehké slitiny v ceně.

Financování CHYTŘE

Dopřejte si nové vozidlo s flexibilním financováním CHYTŘE! S nastavitelnými splátkami dle vašich potřeb, minimální akontací, a cenovým zvýhodněním až 113 700 Kč získáte plnou kontrolu nad vašimi financemi. Pořiďte si svůj sen na kolech bez zatížení úspor a nyní s možností prodloužené záruky a předplaceného servisu Standard na 5 let nebo 100 000 km zcela zdarma.

Platba v hotovosti

Pokud se rozhodnete pořídit nový vůz platbou v hotovosti, můžete nyní získat slevu až ve výši 103 800 Kč. Navíc obdržíte balíček prodloužené záruky a předplaceného servisu Standard na dobu 5 let či nájezdu 100 000 km zcela zdarma.

Zvýhodněná výbava Fresh a paket Fresh plus

Zvýhodněná výbava Fresh mimo jiné obsahuje: Kola z lehké slitiny Mensa Aero 17", vyhřívaná přední sedadla, parkovací kameru vzadu, Top LED zadní světla, virtuální pedál, vyhřívání volantu, bezdrátový SmartLink a KESSY.

V příplatkovém paketu Fresh plus v ceně 50 000 Kč navíc získáte: Matrix-LED přední světlomety, asistovanou jízdu, vyhřívané čelní sklo a ambientní osvětlení.