Nové Mitsubishi ASX

Nové Mitsubishi ASX je kompaktní SUV, udávající nový směr.

Poznejte svobodu objevovat již od prvního momentu, co si sednete za volant – díky svému kompaktnímu designu s karoserií SUV je pohyb v hustém městském provozu velice snadný a přitom komfortně odveze 5 osob. Nechybí ani nejnovější asistenční systémy a bezpečnostní prvky. Nasedněte s námi do nového Mitsubishi ASX a rezervujte si testovací jízdu již nyní.

  • Hybridní pohon

    To nejlepší z obou světů

  • Moderní design

    Sebevědomý a neotřelý vzhled

  • Pokročilé technologie

    Inteligentní asistenční systémy a bezpečnostní prvky

Exteriér

Neotřelý vzhled nového Mitsubishi ASX dodávají elegantní LED světlomety a výrazná mřížka chladiče. Je to vůz jako stvořený pro dobrodružství, který upoutá pozornost svým dynamickým, robustním předkem a výraznou zadní částí. Design si ovšem zakládá především na praktičnosti i díky variabilnímu zavazadlovému prostoru.

Do středu pozornosti se dostane svými stylovými detaily jako jsou černé nebo chromované boční lišty, černé ochranné kryty nárazníků nebo černé chromované akcenty blatníků. Plnohodnotné denní světlo zajistí panoramatická střecha.

Přední část ASX má nejen výrazný vzhled SUV, ale zahrnuje také DYNAMIC SHIELD. Tento charakteristický designový prvek působí pocitem bezpečí a dynamiky zároveň.

Interiér

Kompaktní rozměry a zároveň velkorysý vnitřní prostor v oblasti hlavy i nohou – to je nové Mitsubishi ASX. Dostatečný a komfortní prostor pro pět osob a pro jejich zavazadla je pro nové ASX maličkostí. Zavazadlový prostor o objemu až 422 litrů lze zvětšit až na 536 litrů, posune-li se zadní lavice dopředu. Pocit luxusu a Vaše maximální pohodlí je prioritou nového ASX. Vyhřívaná sedadla byla navržena pro co nejlepší oporu těla a zvolit si můžete odolnou látku s prošíváním nebo kožené čalounění.

Nové ASX se přizpůsobuje Vám. Přímo na palubní desce je plnobarevný multiinformační displej. Obsahuje všechny informace o jízdě a vzhled obrazovky si můžete upravit tak, aby vyhovoval právě Vám. Vedle něj máte k dispozici 9,3" infotainment s podporou Apple CarPlay a Android Auto.

Bezpečnost

Stejně jako všechna vozidla Mitsubishi, tak i nové ASX je vybaveno nejnovějšími inteligentními systémy, které podporují bezpečnější jízdu a chrání vás i vaše spolucestující na vašich cestách. Pokročilý asistenční systém se postará o to, aby jste zůstali ve svém pruhu a v kombinaci s adaptivním tempomatem zajistí pohodlnou a bezpečnou jízdu kamkoliv.

Nové ASX si plně uvědomuje svoje okolí – v případě nebezpečí srážky aktivuje brzdy a poskytuje informace o vzdálenosti od vozidla jedoucího před Vámi. Upozorňuje také na přítomnost vozidla nacházejícího se ve slepém úhlu nebo rozpozná dopravní značky a automaticky ovládá dálková světla.

To všechno je nové Mitsubishi ASX. Rezervujte si testovací jízdu již nyní a přesvědčte se sami.

Podobné nabídky