Opel Astra Sports Tourer

Kombi za cenu hatchbacku

Opel Astra představuje náš čistý a výrazný designový styl, nyní ve verzi Sports Tourer s inovativními prvky zavazadlového prostoru a moderními benzínovými a naftovými motory.

Skladové vozy

Exteriér

Nový Opel Astra Sports Tourer přináší vyváženost všestrannosti a dynamiky. Ikonický prvek přední části Vizor® - nezaměnitelný prvek, který integruje světlomety, senzory asistenčních systémů a další prvky včetně loga značky do jednoho elegantního pásu. Dále boční sportovní silueta a dynamická záď - sportovní vzhled Astry ST Hybrid je viditelný v každém prvku.

Její zřetelné sebevědomí ji činí jedinečnou a neobyčejnou. Posuňte svůj styl o krok dál s možností vybrat si střechu vozu v bílé nebo černé barvě.

Interiér

Prozkoumejte nový rozměr ve světě designu a inovací v interiéru. Astra ST Hybrid představuje revoluční displej Opel Pure Panel®, který zajišťuje efektivní a přehledné zobrazování informací pro řidiče. Ergonomicky navržená přední sedadla Active, čalouněná Alcantarou nebo luxusní Nappa kůži, poskytují pohodlí díky funkcím ventilace a masáže. Vychutnejte si prostor, pokročilé technologie a nekonečné pohodlí s prvotřídní konektivitou.

Bezpečnost a asitenční systémy

Opel Astra ST Hybrid přináší nejnovější generaci předních světlometů IntelliLux® Pixel. Posouvá tak možnosti a funkce předních světlometů a velký krok kupředu znatelným zlepšením viditelnosti díky 168 individuálním LED segmentům. Head-up displej (Intelli-HUD) zobrazuje ty nejdůležitější informace přímo na přední okno, pohodlně v zorném poli řidiče. Systém INTELLI-DRIVE 1.0 A 2.0, společně s INTELLI-VISION zajistí komfortní a bezpečenou jízdu. Astra nabízí také bezklíčový přístupový systém a speciální kliky, což usnadňuje vstup do vozidla a jeho nastartování.

Prémiové pohodlí

Ergonomická sedadla Active, oceněná pečetí kvality od Kampaně pro zdravá záda, nabízí rozmanité možnosti nastavení. To zahrnuje nastavitelné hlavové opěrky, elektricky ovládanou bederní opěrku a možnost prodloužení sedáku. Užijte si také vyhřívaná přední a zadní krajní sedadla a vyhřívaný volant. Potěší Vás panoramatická střecha, která přináší spoustu světla do interiéru vozu.

Konektivita

Díky plně digitálnímu panelu Pure Panel s 10" displejem pro řidiče a 10" dotykovým displejem můžete snadno propojit svůj smartphone pomocí Apple Car Play™ nebo Android Auto™. Systém nabízí nové intuitivní ovládání, které si můžete přizpůsobit, včetně rozpoznávání řidiče. Pro případ nebezpečí je připravena také podpora služeb OpelConnect. Pohodlí dále zvyšuje možnost bezdrátových aktualizací systému. Multimediální systém zahrnuje AM/FM/DAB+ rádio, Bluetooth® pro streamování hudby a dva USB-C porty pro připojení dalších zařízení. Pro maximální pohodlí během jízdy v Astra Hybrid můžete svůj chytrý telefon bezdrátově dobíjet, a to bez zbytečných kabelů.

Jízdní dynamika

Nové generace modelu Opel Astra byla vytvořena na zcela nové platformě a od začátku jsme ji do genů vložili agilitu, perfektní ovládání a pohodlí. Pod kapotou si můžete vybírat z nabídky moderních turbomotorů. Všechny jsou spolehlivé, úsporné a pyšní se nízkými emise CO2. Vyberte si benzínový motor 1.2 nebo naftový motor 1.5 - oba s výkonem 130 koní a systémem Start/Stop. Naftový i benzínový motor si můžete vybrat s precizní manuální 6stupňovou převodovkou nebo s moderní plynulou automatickou 8stupňovou převodovkou - obě pomáhají k dynamické, ale zároveň úsporné jízdě.

Skladové vozy

Skladové vozy

Podobné nabídky