Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

AUTOKLEMPÍŘ - Karlovy Vary - Praha

Pokud chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný, u nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – certifikovaná, špičkově vybavená karosárna. Máme hodně zakázek a rosteme, a tak hledáme zručného a přesného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně. Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

  • montáž a demontáž, opravy a úpravy jednotlivých dílů karosérie.
  • detekování potíží a návrh řešení,
  • vyrovnávání a broušení karoserie,
  • vedení záznamu o provedených pracích,
  • kontrola geometrie karosérií, skříní a podvozků vozidel po opravách,

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili - auta i technologie oprav se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu a příspěvek na stravování. Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa - proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!