AUTOKLEMPÍŘ (M/Ž) - AutoPalace Karlovy Vary

AUTOKLEMPÍŘ (M/Ž)  - AutoPalace Karlovy Vary / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný/á? U nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – certifikovaná, špičkově vybavená karosárna.
Hledáme zručného/ou a přesného/ou kolegu/kolegyni, který pracuje rychle a kvalitně. Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

  • Autoklempíř se stará o zušlechťování čtyřkolových miláčků s pošramocenou kapotou - patří sem:

    • montáž a demontáž motorových vozidel
    • oprava karoserie, poškozeného laku, zaváření,
    • vyrovnávání a broušení karoserie,
    • kontrola geometrie karosérie

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili - auta i technologie oprav se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu a příspěvek na stravování.
Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa - proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary
Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice