Dětský den AutoPalace a BeCharity

Zveme Vás na den plný zábavy a dobrých skutků pro malé i velké, který se bude konat 3. 6. 2023 od 9:00 do 15:00 v AutoPalace na Spořilově.

Celý den se bude nést především v duchu dobrých skutků ve spolupráci s dobročinou organizací Be Charity, kdy organizujeme sbírku pro malou Elišku, které byl diagnostikován Kabuki syndrom. Pro děti jsme přichystali spoustu různých aktivit a aktrakcí. Myslíme samozřejmě i na dospělé, pro které jsme připravili širokou nabídku testovacích jízd napříč všemi značkami a máme i spoustu aktivit speciálně pro dámy. Během akce bude pro zájemce o práci probíhat i náborový den.

Náborový den Testovací jízdy


Sbírka pro Elišku

Eliška, která se narodila v roce 2010, má diagnostikovaný Kabuki syndrom. Má za sebou 7 ortopedických operací, operaci srdce a oční operaci. Trpí těžkými úzkostnými stavy, kdy se bojí většího množství lidí, tmy, hlasité hudby a podobných vjemů. Miluje pejsky, koníky a ráda plave. Dle terapeutů by Elišce na stavy úzkosti, ke sklidnění a posunutí mentálního vývoje, velmi prospěla delfinoterapie.

Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s Nadačním fondem Báry Nesvadbové Be Charity uspořádat finanční sbírku. Přispět můžete Elišce dobrovolnou částkou na účet, přes přiložený QR kód nebo přímo na stánku Be Charity, který bude všem přístupný během akce v našem areálu. Můžete se tam dozvědět více o nadačním fondu nebo si zakoupit charitativní odznáček Srdce ze zlata.


Aktivity pro děti

Děti rozhodně nebudou mít nouzi o zábavu. Připravili jsme si pro ně pískování, malování na tašky nebo například malování ptáčka z keramiky. Bude je čekat skákací panák a jistě ocení i herní zónu, kde se mohou zabavit na tabletu.

Od 10:00 bude probíhat i předčítání s Bárou Nesvadbovou.

Aktivity pro dámy

Mimo testovacích jízd máme pro dámy připravený stánek se stylingem nebo poradenství od Mary Kay.


Nový střih pro pány

Pro pány jsme si ve spolupráci s The Stage Barberhop připravili stánek, kde se Vám postarají o nový stylový střih vlasů a vousů. Z každé provedené služby bude z cen odečteno 30 %, které poputují na podporu Elišky.

Barber střih: 690 Kč
Barber střih plus vousy: 990 Kč
Vousy: 550 Kč
Dětský střih: 450 Kč


Náborový den

Chcete u nás pracovat? V AutoPalace Spořilov nabízíme širokou škálu pracovních pozic. Odpovězte na pozici, která Vás zaujala a ozveme se Vám s nabídkou pracovního pohovoru.

Volné pozice


Testovací jízdy

Pro dospělé máme připravenou širokou škálu testovacích jízd, napříč všema značkama, které provozujeme na Spořilově. Svou testovací jízdu si můžete zarezervovat přímo na akci, nebo na našem webu již nyní přes odkazy níže.

Podobné nabídky