Dohlédneme na Vaše Audi – Sezónní nabídka

V našem autorizovaném servisu Audi na Váš vůz vždy dohlédne odborně vyškolený tým. Precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství (také pro elektromobilitu), kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou kompletních kol a letních pneumatik s PneuGarancí, to vše čeká jen na Vás. Pořiďte si naši zákaznickou kartu Audi MyCard, abyste mohli využít všechny výhody našich servisních služeb. Neváhejte, protože nová sezóna je na dohled.

Objednání do servisu

Audi sezónní servis

Před motoristickou sezónou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Objednání do servisu


Audi Pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezónu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

S placenou verzí zákaznické karty MyCard Service+ získáváte 2x ročně výměnu kompletních kol a další výhody.
Využijte atraktivní nabídky našeho Audi Pneuservisu.

Objednání do servisu


MyCard

Moje výhody. Můj servis.

Audi MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Audi (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Audi MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Získat MyCard


Audi Originální příslušenství

Helma

Helma na elektrickou koloběžku a jízdní kolo Uvex HLMT 5 Bike Pro.

Elektrická koloběžka Audi eScooter

Elektrokoloběžka Audi s pohonem od značky Segway.

Taška na elektrickou koloběžku

Taška na elektrickou koloběžku eScooter Audi slouží pro čisté a bezpečné uložení.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení.

Nové horské elektrokolo Audi

Výkon při sjezdech v kombinaci s designem Audi: vzhled horského elektrokola Audi poháněného motorem Fantic je inspirován Audi RS Q e-tron - závodním vozem Audi pro Rallye Dakar. Projíždějte v pohodě městem nebo zdolejte vrchol. S tímto elektrokolem, které má výdrž, je možné dělat hodně věcí.

219 900 Kč

Nosič jízdních kol

Uzamykatelný držák jízdních kol z eloxovaného hliníku.

Podobné nabídky