Kdo zná Audi, zná také quattro

Ten, kdo jednou jel s quattro, už nebude chtít řídit nic jiného. Proč? Kvůli mimořádně působivému přenosu síly motoru na všechna čtyři kola. Špičková technologie quattro poskytuje dynamiku a bezpečnost, a zároveň umožňuje exkluzivní a jedinečný jízdní zážitek. Vůz Audi s pohonem quattro projede bezpečně a bez problémů i tam, kde vozidla s pohonem dvou kol již dostatečnou trakci.

Pohon Quattro nabízíme jako bonus v ceně našich vozů skladem a do výroby. Nabízíme širokou škálu modelů, které nabízí tento bezkonkurenční pohon. Kontaktujte naše prodejce nebo si zarezervujte testovací jízdu v našem salonu a přesvědčte se na vlastní kůži o jízdních vlastnostech modelů Audi s pohonem quattro.


Audi A6

Jedinečné propojení elegance, sportovnosti a komfortu ve stylu Audi se u modelu A6 projevuje v mnoha podobách. Bohatá nabídka modelových a karosářských variant si najde zákazníky vyžadující pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti, stejně jako prakticky orientované rodiny, dobrodruhy nebo vyslovené vyznavače sportovní jízdy. Každému z nich pak nabídne atraktivní vzhled vozu, digitální a prostorný interiér s maximálně jednoduchým ovládáním a bohatou výbavu.

S quattro bonusem
již za 1 124 900 Kč bez DPH

Audi Q3

Kompaktní a zároveň prostorné SUV Audi Q3 vás překvapí schopností přizpůsobit se každé životní situaci. Jako správné SUV si poradí s nedokonalostmi terénu, nabízí výborný výhled z vozu a jeho variabilní zavazadlový prostor lze upravit až na objem 1 525 litrů. Kromě základního modelu je v nabídce také sportovně laděný model Audi Q3 Sportback, nebo neuvěřitelně agilní model RS Q3 s výkonem 400 koní.

S quattro bonusem
již za 732 900 Kč bez DPH

Podobné nabídky