Ford Kuga se zvýhodněním až 340 000 Kč Nabídka ukončena

Nasedněte do nového vozu Ford Kuga se zvýhodněním až 340 000 Kč. Všechny vozy máme skladem a ihned k odběru. Máte-li zájem o testovací jízdu nebo jakýkoliv dotaz, kontaktujte náš prodejní tým. Naši prodejci Vám velice rádi poradí.

Skladové vozy

Ford Kuga PHEV s bonusem 120 000 Kč, Kuga HEV s bonusem 40 000 Kč

Plug-in hybridní Ford Kuga (PHEV) má výhodu spočívající v možnosti dobíjení z externího zdroje elektřiny. Větší kapacita akumulátoru mu umožňuje bezemisní provoz na vzdálenost několika desítek kilometrů, takže se hodí třeba pro dojíždění za prací z příměstské oblasti. Přestože vůz umí jet čistě na elektrický pohon, není jeho dojezd ve srovnání s klasickými vozy nijak omezen. Pro delší cesty či v případě potřeby vyššího výkonu je vůz vybaven efektivním spalovacím motorem. Vůz je možné dobíjet pohodlně doma či v práci za přibližně 3-6 hodin v závislosti na nabíjecím výkonu.

I hybridní Kuga HEV má dva zdroje hnací síly. Automaticky přepínají mezi konvenčním pohonem spalovacího motoru, pohonem čistě elektrickým a režimem kombinovaným, během něhož vůz pohání oba motory zároveň. Akumulátor se nabíjí automaticky během jízdy, zejména při častém brzdění nebo jízdě z kopce díky regenerativnímu brzdění. Nutnost nabíjet akumulátor ze zásuvky nebo nabíječky odpadá.


Ford Kuga 1.5 EcoBoost s dodatečným bonusem 50 000 - 80 000 Kč

Pořiďte si  Kugu se 150koňovým benzinovým motorem EcoBoost a získejte dodatečný bonus ve výši 50 000  - 80 000 Kč podle stáří vozu.


Přibrzděte a čtěte: Do konce června s úrokem 1,99 %!

Nabídka Ford Credit úvěr 1,99% (p.a.) je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 6. 2023. Akontace od 50%, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.


Skladové vozy Ford Kuga

Podobné nabídky