Zimní nadílka od AutoPalace

S příchodem zimního období se těšíme nejenom na vánoční svátky, ale i na pořádnou nadílku sněhu. Pokud ta letošní nesplní vaše očekávání, garantujeme vám, že zimní nadílka od AutoPalace Vás rozhodně zaujme. Nyní si totiž můžete pořídit na splátky prověřený ojetý vůz již od 1 999 Kč měsíčně a se zimním přezutím úplně zdarma! Jako dárek navíc získáte sadu autokosmetiky. Akci lze využít do 31. 12. 2022 na jakékoliv pobočce AutoPalace v ČR – tak nečekejte a vyberte si svůj vůz již nyní!

Skladové vozy


Reprezentativní příklad

ŠKODA OCTAVIA / 2015

189 900 Kč

Akontace (podíl spotřebitele na pořizovací ceně): 30,96 %, tj. 58 800 Kč
Výše úvěru: 131 100 Kč
Počet měsíčních splátek: 96
RPSN: 10,6%
Úroková sazba: 10,13 %
Měsíční splátka bez pojištění: 1 999 Kč
Celková částka splatná spotřebitelem: 191 904 Kč

* Všechny ceny jsou uvedené včetně 21 % DPH
** Cena vozu nezahrnuje registrační balíček ve výši 4 990 Kč (Služby spojené se zápisem do registru vozidel včetně evidenční kontroly, kontroly stavu najetých km, roku výroby, odcizení, financování a exekucí, přípravy vozu k prodeji včetně mytí, čištění a kontroly stavu kapalin.)

Poskytovatelem úvěru je Moneta Auto, s.r.o. Celková částka splatná spotřebitelem je součet částky představující výši úvěru (jistiny) a celkových nákladů spotřebitelského úvěru ve smyslu zákona o spotřebitelském úvěru. Nabídka neobsahuje náklady na havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za provoz vozidla (povinné ručení). Tato nabídka a její parametry jsou pouze informativní, podmínky spotřebitelského úvěru u konkrétního vozu se mohou lišit. Výpočet splátky je orientační a závisí na konkrétních vstupních údajích a individuálních podmínkách financování poskytnutých spotřebiteli jím zvoleným poskytovatelem. V případě sjednání spotřebitelského úvěru je nutné uzavřít alespoň povinné ručení a při úvěru od 200 000 Kč i havarijní pojištění. V případě poskytnutí finanční služby je součástí každé smlouvy zákonný údaj o výši RPSN a kompletní předsmluvní informace k úvěru. Poskytovatel si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.


Skladové vozy

Stovky prověřených vozů, které máme skladem a ihned k odběru, na dosah pouze jednoho kliknutí.

Skladové vozy

Prohlédněte si kompletní nabídku prověřených skladových vozidel od AutoPalace.

Skladové vozy

Poznámka:

Akci „Zimní nadílka“ je možné využít na jakékoliv pobočce autosalónu AutoPalace na území České republiky.  Akci mohou využít všichni zákazníci, kteří zakoupí vůz a zároveň využijí možnosti financování našimi vybranými partnery.  Akci nelze kombinovat s jinými probíhajícími akcemi a nelze ji nárokovat zpětně. Akce platí od 15.11.2022 do 31.12.2022 nebo do vyčerpání skladových zásob.