Ojeté vozy se zárukou servisu AutoPalace Nabídka ukončena

Stojíme si za kvalitou každého ojetého vozu v naší nabídce. Proto vám od 3.7.2023 k zakoupenému vozu nabízíme maximální jistotu i v nejistých dobách, aby riziko možných dodatečných oprav nedopadalo na vás. K nákupu ojetého vozu vám poskytneme prodlouženou záruku až na 1 rok, a to jako součást ceny. Ta vám zajistí maximální ochranu proti neočekávaným výdajům ve spojení s náhlou a nepředvídanou poruchou vozidla. Toto unikátní pojištění mechanických i elektrických závad platí pro všechny ojeté vozy do 13 let stáří nebo s maximálním nájezdem až 250 000 km.

Díky naší široké síti autorizovaných servisů 20 značek, se zázemím 6 poboček po celé ČR, vozidla známe do nejmenšího detailu a za jejich stav ručíme. V případě neočekávané situace jsme tu vždy pro vás a až na 7 dní vám zapůjčíme náhradní vozidlo zcela zdarma.

Prohlédněte si naší nabídku ojetých vozů již nyní:
Skladové vozy
  • Prodloužená záruka

    na 1 rok v ceně vozu

  • Ojeté vozy

    do 13 let nebo do 250 000 km

  • Zapůjčení náhradního vozu

    v případě poruchy až na 7 dní zdarma


Pojištění je zahrnuto v ceně vozidla. Maximální stáří vozidla ke dni sjednání pojištění Defend Car Protect: 13 let / maximální celkový počet najetých km ke dni sjednání pojištění DEFEND Car Protect: 250 000 km. Pojistné podmínky v plném znění jsou přílohou každé pojistné smlouvy. V případě pojistné události, která nastane během pojistné doby, poskytne pojistitel pojistné plnění do výše limitu uvedeného v pojistné smlouvě. Má-li pojištěná osoba nárok na uplatnění odpočtu DPH, je pojistné plnění poskytováno bez DPH.

Podobné nabídky